reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki - czyli pierwsza bryka dla naszego smyka ;)

reklama
Gizmowa będziecie bardzo zadowoleni. Szczególnie synek. Nasza córeczka ma chorobę lokomocyjną, a w tym foteliku da radę jechać dwa razy dłużej bez rewolucji. Jak siadła do tego fotelika, to się jej buzia uśmiechnęła, a potem tylko autem taty chciała jeździć. Przede wszystkim dziecko siedzi w nim baardzo wysoko. Jak siedzimy razem z tyłu, to ona ma głowę wyżej niż ja.
 
my juz zdecydowalismy a w zasadzie moj mąż...bo to była jego działka..że kupujemy Teutonie Be you i do tego fotelik Tario...mamy w aucie isofix ale tesciowie nie maja i moja przyjaciolka z ktora bede spedzala duzo czasu bo mieszka obok mnie i ma 6 miesiecznego synka tez nie ma...a ja chce fotelik w ktorym nie tylko moj maz przewiezie dziecko:) kolor wybralam ja : http://www.mypram.de/cosmoshop/default/pix/a/z/f66.8111-00/CPTT_4650%2B_Kopie_.jpg
 
martinek fotelik z isofixem można montować w każdym aucie. prościutko wypinasz z bazy lub z uchwytów i najnormalniej w świecie pasami montujesz w innym aucie. I odwrotnie. My mamy 2 ze względu na to, że jedno z nas zawozi córcię a drugie odbiera, a foteliki dla starszych dzieci pasami wcale tak łatwo się nie montuje. Zajmuje to troszkę czasu.
 
reklama
Do góry