reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki - czyli pierwsza bryka dla naszego smyka ;)

Marzenixx

aniołek 14.12.09 [*]...
Dołączył(a)
3 Kwiecień 2008
Postów
3 734
Miasto
Zachodniopomorskie
Dziewczynki zapraszam na ten wątek aby dzielić się linkami, fotkami i pomysłami dotyczących wózków dla naszych szkkrabów, w razie co będzie można lepeij odnaleśc niż na wątku głównym :tak:
 
reklama
Super że ten wątek jest bo rzeczywiście mnóstwo jest przydatnych rad i jak to pozniej odszukać w głównym :tak: czy któraś miała doczynienia z fotelikiem x-lander x-car albo maxi cosi? nie wim co wybrać a opinie słyszałam różne :-) będę wdzięczna jeżeli któraś z Was się podzieli wnioskami jeżeli takowe ma :-) Alicja32 ja niestety nie pomogę bo o quinny w ogóle nie mam pojęcia :confused:
 
caroline jesli chodzi o foteliki maxi cosi to jak najbardziej,kuzynka posiada i jest zadowolona.w tym zestawie quinny wlasnie m jest fotelik maxi cosi ;).same pozytywne opinie na temat tego fotelika slyszalam.
 
ja właśnie też dużo dobrego słyszałam o maxi cosi bo x-car słyszałam że ciężki jest troszkę..
i maxi cosi ma fajną osłonkę tzw. daszek co w przypadku zimy powinno choć troszkę osłonić przed wiaterkiem :-)
 
Jeśli chodzi o foteliki to jestem ciemna, dla pierwszego dziecka mieliśmy pożyczony pierwszy fotelik i to była porażka. Tandeta, najtańsza, czuć było styropian pod palcami, żałuję, że od razu nie kupiliśmy porządnego fotelika.
Później już kupiliśmy b.dobry fotelik Recaro Foteliki RECARO fotelik YOUNG SPORT ORYGINAŁ (2596799580) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej., ale on jest od 9-36kg.
Teraz chyba najbardziej przemawia do mnie MaxiCosi. Tylko powiedzcie mi czy jak kupię taki fotelik to bazę też muszę dokupić?
 
A ja taki wózek chyba kupuje WÓZEK KAMIL + FOTELIK,KOŁA DO WYBORU+GRATISY KAREX (2525159207) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. miałam poprzedni podobny i był w porządku, odsprzedałam znajomej bo na poprzednim domku było ciasno i inaczej sie składał a poza tym kupowałam zwykłą parasolke. Jak chodzi o ten fotelik co jest w zestawie to może nie wygląda na jakis wypaśny ale my i tak auta na razie nie posiadamy a potrzebny jest do wyjścia ze szpitala:baffled: bo bez tego to nie wypuszcza mawet jak mieszka sie na rogu....

I uznałam że lepiej nam kupić na allegro niż na ebayu bo wychodzi taniej, ten kosztuje 570zl a na ebayu identyczny 190 funtów, w przeliczeniu 570zl to jest 109 funtów a i tak rodzice będą robić nam paczkę więc wole te 15-20 funtów dołożyć do paczki i zaoszczędzić:)
 
reklama
ja sie zastanawiam nad dwoma wozkami na dzien dzisiejszy - Jedo Fyn i Teutonia Beyou...cos moze wiecie o tych wozkach ..jakies doswiadczenia?
 
Do góry