reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wozki foteliki etc. dla naszych pociech :)

reklama
Powiem Wam szczerze, że tym wózkiem jeździło się rewelacyjnie. Zwłaszcza po największych wybojach. Na mojej wioskowej drodze połamałam już później pare lekkich spacerówek, a ten wózek cały czas trwa. I szczerze - dla mnie był rewelacyjny.
Ten mój nowy wózeczek też jest super. Właśnie chciałam taki jeden za drugim, coby wszędzie się zmieścić. Dałam 1900, więc kwotę niemałą, ale w tym mam gondole, spacerówki i foteliki samochodowe i wszystko z adapterami do wózka.
 
super, że powstał ten wątek bo wózek jest w mojej głowie od czasu zobaczenia dwóch kresek na teście :p po rozeznaniu jestem prawie na 100 procent zdecydowana na hartana topline-s albo hartan racer gt. macie jakieś opinie o nich? myślałam też o emmaljunge ale jak dowiedziałam się, że są tak na prawdę produkowane w Polsce a nie Szwecji to cena zdecydowanie nie jest adekwatna. Wózeczek będziemy przywozic na bank z Polski bo tu w Norwegii ceny są szalone..
 
Jako że jestem zielona w temacie, a zależy mi, żeby nasz wózek był wygodny i funkcjonalny, przeszperałam dużo artykułów i znalazłam jeden bardzo przekonujący: (mam nadzieję,że link będzie działał)

Twoje pierwsze cztery kółka czyli wybieramy wózek dla dziecka - Rossnet

Zrobiłam listę cech, które będą dla mnie najbardziej pożądane:

-duża gondola
-dobra amortyzacja
-koła duże, pompowane, przednie skrętne z możliwością blokady
-nosidełko dopinane bezpośrednio na stelaż
-spacerówka rozkładana zupełnie na płasko
-regulowana rączka

-stelaż i gondola możliwie jak najlżejsze
-wytrzymała torba na zakupy

Poza tym poczytałam co nieco na temat konkretnych firm i modeli. Najczęściej zachwalane były:

Tako Jumper
Roan Marita
X-lander różne modele
Jedo Fyn
Navington Cadet


Może komuś się to przyda:)
Któraś mamusia z własnym doświadczeniem z wózkiem 3w1 ma jeszcze jakieś rady, coś jeszcze jest przydatne, a może z tych cech, które wypisałam jakaś nie jest bardzo istotna?

Dodam, że mieszkam na 3 piętrze w bloku, nie ma u nas windy, poruszam się zarówno samochodem, jak i autobusami i tramwajami.
 
Jako że jestem zielona w temacie, a zależy mi, żeby nasz wózek był wygodny i funkcjonalny, przeszperałam dużo artykułów i znalazłam jeden bardzo przekonujący: (mam nadzieję,że link będzie działał)

Twoje pierwsze cztery kółka czyli wybieramy wózek dla dziecka - Rossnet

Zrobiłam listę cech, które będą dla mnie najbardziej pożądane:

-duża gondola
-dobra amortyzacja
-koła duże, pompowane, przednie skrętne z możliwością blokady
-nosidełko dopinane bezpośrednio na stelaż
-spacerówka rozkładana zupełnie na płasko
-regulowana rączka

-stelaż i gondola możliwie jak najlżejsze
-wytrzymała torba na zakupy

Poza tym poczytałam co nieco na temat konkretnych firm i modeli. Najczęściej zachwalane były:

Tako Jumper
Roan Marita
X-lander różne modele
Jedo Fyn
Navington Cadet


Może komuś się to przyda:)
Któraś mamusia z własnym doświadczeniem z wózkiem 3w1 ma jeszcze jakieś rady, coś jeszcze jest przydatne, a może z tych cech, które wypisałam jakaś nie jest bardzo istotna?

Dodam, że mieszkam na 3 piętrze w bloku, nie ma u nas windy, poruszam się zarówno samochodem, jak i autobusami i tramwajami.

-kosz pod wózkiem możliwie dobrze dostępny i torba podręczna na pampki, soczek etc.
-Duża buda (żeby zasłonić słoneczko)
-Ocieplacz na nóżki do spacerówki.
 
Ja przy Martynie miałam X-landera xt i jedyną i bardzo dużą jego wadą która "wyszła" w trakcie użytkowania było siedzisko spacerówki montowane wyłącznie przodem do kierunku jazdy. Macyśka nie chciała w nim siedzieć kiedy mnie nie widziała i kończyło się na noszeniu dziecka na jednej ręce a prowadzenie wózka drugą :baffled:

także dla mnie przekładana rączka lub możliwość montowania siedziska spacerówki przodem i tyłem do kierunku jazdy jest teraz najważniejsza :tak:
 
A czy dziewczyny słyszałyście może opinie o wózkach Bebetto Nico Plus moja bratowa taki kupiła sobie do Anglii i wozi Niunie już 3 miesiące i bardzo sobie chwali ale opinie na necie są na prawdę różne a cenowo też nie najgorzej :) proszę o opinię jak ktoś słyszał albo miał do czynienia z takim wózkiem :) z góry bardzo dziękuję :)
 
Chyba udało mi się znaleźć wózeczki takie, które spełniają wszystkie moje potrzeby. Tylko teraz muszę wybrać bo udało mi się znaleźć dwa:baffled:. Może wy coś podpowiecie?

Zaznaczam że to wózeczki typowo miejskie bo mieszkam w wielkim betonowisku. Na wyjazdy będę mieć od koleżanki osobną spacerówkę terenową na pompowanych kołach :tak:

1. CAM ELEGANT FAMILY 2013 3 KOLORY włoski design (3612929334) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

2. WÓZEK CHICCO TRIO LIVING SMART 4w1 fotel+baza (3571895662) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 
Dziewczyny a może któraś miała do czynienia z tymi wózkami, albo chociaż firmami:

Vector FX
VECTOR FX EDREMA NOWOŚĆ

Camarel Carera
Wózek 3 w 1 Camarelo Carera 2013/2014 (spacerówka+gondola +fotelik Maxi Cosi Cabrio) KURIER GRATIS [id16697] - 1819.00 zł : DINO Najlepsze Wózki Dziecięce Wielofunkcyjne 2013 i 2014 w sklepie dziecięcym, Najlepsze 3w1 Wózki z Fotelikiem 2014

Kolory w sumie losowo wybrałam, oglądałam te wózki w sklepie, ale ja kompletnie się na tym nie znam. Bardzo byłabym wdzięczna za jakieś opinie
 
reklama
My zanim kupiliśmy nasz, wyglądaliśmy chyba wszystkie wózki świata ;) no i u nas na starcie wszystkie vectory odpadły bo mają wyjątkowo niziutko gondolę, naprawdę dla wyjątkowo niskich osób, nawet osoby przeciętnego wzrosty musiałyby się gimnastykować z wkładaniem/wyjmowaniem dziecka.

A camarelo polacam, bo zakupiliśmy niemal identyczny bo nieco wcześniejszy model o nazwie Sevilla. I był bezkonkurencyjny, ponieważ jest wyjątkowo duży (wysoki i rozmiary gondoli) a zarazem sporo lżejszy niż większość wózków. Prawdę mówiąc, nie wiem czym się różnią te 2 modele, bo jedyną różnicą jaką dostrzegam jest rodzaj materiału jakim są powleczone :) my taki mamy Wózek 3 w 1 Camarelo Sevilla 2013/2014 (spacerówka+gondola +fotelik Maxi Cosi Cabrio) KURIER GRATIS [id16691] - 1789.00 zł : DINO Najlepsze Wózki Dziecięce Wielofunkcyjne 2013 i 2014 w sklepie dziecięcym, Najlepsze 3w1 Wózki z Fotelikiem 2014 w szarym kolorze.
 
Do góry