reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wozki foteliki etc. dla naszych pociech :)

O widzisz my jesteśmy oboje raczej wysocy więc muszę się przyglądnąć w sklepie. A Pani Ekspedientka się rozpływała nad Vectorem właśnie, ze mnie taki naiwniak, że łatwo m coś wcisnąć, dlatego postanowiłam poczytać i opinie ma raczej średnie. Camarelo ma znacznie lepsze. Dziękuję za odpowiedź :*
 
reklama
My po kilku wizytach w sklepach i niezliczonych godzinach w necie wybralismy ostatecznie wozek Stokke Xplory i fotelik Be Safe izi Sleep. Tylko teraz czekamy na dobra cene, pewnie po swietach zamowimy :)

Product Information - Stokke® Poland

Product Information - Stokke® Poland

Nas wszyscy sprzedawcy ostrzegali że od nowego roku ceny wózków pójdą w górę. Też się napaliliśmy na jakieś noworoczne wyprzedaże... Jednak kupiliśmy już teraz, bo mniej boli jak się te wydatki rozłoży w czasie a wózek to niemal połowa kosztów wyprawki.
 
Widzę, że wcześnie się zaczęła dyskusja wózkowa :)

Ja mam taki 2 w 1 JEDO VEDI = Fyn + Bartatina + Neiva SUPER !
Zamawialiśmy w grudniu dając zaliczkę a odbiór (patrz paragon i gwarancja) ustaliliśmy na kwiecień.
Wózek sprawdzał się w mieście i lesie, autobus i auto... niestety jak to 3 w 1 super lekki nie był. wchodziłam tylko z gondolą (4 piętro) a wózek zostawał na półpiętrze (fajnie się go wciągało po schodkach tyłem. Po resztę schodziłam po chwili. Wierzcie mi pół piętra do windy przy dużych kołach to naprawdę nic, odrobina wprawy przy wciąganiu tyłem.
Teraz trochę modele pozmieniali ale można wybrać w zależności od potrzeb to co komu pasuje(..:: Jedo - wczytywanie ::..).
regulowana rączka to przy różnicy wzrostu z mężem prawie 30cm podstawa.

Jedno co bym się upierała to nowy fotelik chyba, że macie z pewnego źródła bezwypadkowy - żaden z komisu jak dla mnie - nie po to dmuchamy przez 9 miesięcy co by później ryzykować w aucie.

Oczywiście pomimo płaskiej spacerówki montowanej tyłem i przodem szybko zakupiliśmy lekki wózek na wyjazdy do rodziców i wakacje peg perego (nie pamiętam modelu ale poszukam)
 
O właśnie ja się nad Jedo Fyn zastanawiam. Jeszcze Baby Design lupo też wpadł w oko. Ostatnio w sklepie pani zachwalała Tutek Grander - fajny bo lżejszy od dwóch pozostałych, ale jak zajrzałam do opinii to znalazłam sporo negatywnych.
Teraz sama już nie wiem. chciałabym szybko zdecydować jaki konkretny - a potem spokojnie się zastanowić czy nowy czy używany i mieć po prostu na to czas. Oczywiście to pierwsze typy i pewnie jeszcze milion razy zmienimy zdanie:szok:
może któraś z was coś poleci/odradzi?
 
O właśnie ja się nad Jedo Fyn zastanawiam. Jeszcze Baby Design lupo też wpadł w oko. Ostatnio w sklepie pani zachwalała Tutek Grander - fajny bo lżejszy od dwóch pozostałych, ale jak zajrzałam do opinii to znalazłam sporo negatywnych.
Teraz sama już nie wiem. chciałabym szybko zdecydować jaki konkretny - a potem spokojnie się zastanowić czy nowy czy używany i mieć po prostu na to czas. Oczywiście to pierwsze typy i pewnie jeszcze milion razy zmienimy zdanie:szok:
może któraś z was coś poleci/odradzi?

hehe, ja te same wozki biore pod uwage + espiro modena (super amortyzowany i ma duza gondole, jak zaden wczensiej). Wlasciewie to sklaniam sie ku tym dwóm: espiro i jedo :) wszystkie te wozki obejrzalam na żywca, i spalniaja moje oczekiwania - kolejna cecha do zbadania w nastepnym etapie - czy zmiesci sie do samochodu i ile miejsca zajmuje :) a pozniej nic tylko zamówic i czekac. Moi Pas mi powiedzieli w sklepie ze na nowy czeka sia ok 3 miesiace(głownie jedo ) do dwóch w najlepszym przypadku przy tych innych markach.
 
A i Tutek z tego co czytalam jest wykonany z gorszych materiałów, ale nie zauwazylam tego..moze dlatego ze wszystkie nowiutkie :)
 
Dzięki L-oka, obejrzę zatem jeszcze espiro! Fajnie, że jeszcze kogoś podobne modele interesują:-D jak już wybierzesz to koniecznie się pochwal. Co do materiałów sama nie wiem - też nie widziałam żeby Tutek jakoś strasznie odbiegał. Mnie kusi w nim lekkość, ale opinie (zwłaszcza o spacerówce) średnie więc pewnie nie stanie na nim. Nie wiedziałam, też że tak długo się czeka - no to w sumie nie muszę już się czuć dziwnie, ze tak szybko wózki oglądam!
 
reklama
moi_pas a jakie negatywne opinie krążą o spacerówce tutka??? Ja mam właśnie ten wózek i jestem raczej zadowolona. Jedyne co jest trochę denerwujące w spacerówce to to że po jakimś czasie luzują się śrubki mocujące daszek i potrafi opadać, ale można temu zaradzić w 5 sekund dokręcając śrubki. Ja je rozkręciłam przy okazji zdejmowania do prania i potem jak skręciłam porządnie to już się nic nie luzowało. A spacerówkę uważam za wygodną, synkowi też odpowiadała. Zawsze sypiał w niej ładnie na spacerach 2-2,5 godziny, a synuś do małych nie należy.
 
Do góry