reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wozki foteliki etc. dla naszych pociech :)

faktycznie fajnie wygląda, w necie też sprzedają tylko w komplecie z gondolą wiec pewnie tak sobie producent wymyślił, że samej spacerówki nie sprzedaje..
 
reklama
No wlasnie... moja corka jak sie urodzila to wazyla 4,15kg wiec jesli mi sie drugi taki klopsik urodzi to ja ta gondole na miesiac bede miala, poza tym porod mam planowany na sam koniec kwietnia, pewnie urodze na poczatku maja wiec juz nie powinno byc tak zimno...no sama nie wiem:sorry:
 
dziewczyny a orientujecie się czy można fotelik zamontowac bez tej bazy samochodowej? bo ja nie mam prawa jazdy, mieszkamy prawie w samym centrum bo 10 minut spacerkiem i będziemy wozic maluszka autem tylko do lekarza i pewnie rzadko w innych sprawach więc nie ma sensu montowac tej bazy w aucie
 
dziewczyny a orientujecie się czy można fotelik zamontowac bez tej bazy samochodowej? bo ja nie mam prawa jazdy, mieszkamy prawie w samym centrum bo 10 minut spacerkiem i będziemy wozic maluszka autem tylko do lekarza i pewnie rzadko w innych sprawach więc nie ma sensu montowac tej bazy w aucie

Ja mam fotelik bez bazy i nie będę wymieniała na nowy z bazą - podwójne koszty, teoretycznie bezpieczniej ale tak jak napisałaś przydatność może zależeć od tego ile i gdzie będziecie z auta korzystać.
Jeśli wiesz jakim autem będziecie jeździć warto sprawdzić czy pasy są wystarczająco długie - u znajomych fotelik dało się zapiąć tylko z przodu bo na tyle były za krótkie pasy.
 
dziewczyny a orientujecie się czy można fotelik zamontowac bez tej bazy samochodowej? bo ja nie mam prawa jazdy, mieszkamy prawie w samym centrum bo 10 minut spacerkiem i będziemy wozic maluszka autem tylko do lekarza i pewnie rzadko w innych sprawach więc nie ma sensu montowac tej bazy w aucie

Wszystko zalezy od fotelika i twojego auta. Najlepiej jedz i dobierz taki fotelik zeby nie trzeba bylo do niego kupować bazy. My wczoraj mierzylismy w smyku foteliki - i juz mamy wybrany taki co do auta i do wozka bedzie pasował. U nas zalezało to od miejsca isofix'ow i dlugosci pasów.

Co do wozka - mamy juz zwyciezce :) bylismyw sklepie i Pani pozowolila nam przymierzyc wszystko do auta. Wiec zapakowalismy te 3 wybrane wozki i chodu do auta :) I bardzo dobrze ze zmierzylismy! bo bralismy pod uwage m.in. Jedo - i tu zonk. Raczka od wózka sie nie sklada i ledwo sie wladowal stelaz do naszego dosyc duzego bagaznika. Masakra jakas. No ale pozostale dwa wozki sie jakos mieszcza. Ale biorac pod uwage wszystkie za i przeciw to wygral espiro modena - teraz tylko wybrac konkretny model i kolor zostało :) ale to juz chyba w styczniu przed samym zakupem.
 
L-oka super, że wózek wybrany. U nas też poszło niespodziewanie szybko. Wózek już zamówiony. Żaden z tych, które obstawialiśmy. I po tym co piszesz o Jedo cieszę się, bo pewnie byśmy nie sprawdzili i do naszego auta też było by ciężko go wpakować ( a to był nasz faworyt:tak:).
Ja bym jeszcze chodziła i rozmyślała, ale mężowi tak się spodobał, że nie było siły i zamówił. Także niebawem do nas dotrze Bebetto luca. Cieszę się bardzo zwłaszcza, że waga była jednym z kryteriów -a on waży 13 kg:-)

Wczoraj przymierzaliśmy też foteliki do samochodu, i mamy już wybrany - z dwóch, które dało się w miarę stabilnie zamontować - a ciężko w naszym aucie o to - bo dość pochyłe kanapy mamy i zamki do pasów na paskach takich ruchomych, co powodowało,że część fotelików po prostu latała:(
zdecydujemy się na Romer Baby Safe Plus.
Ten drugi miał 3 punktowe pasy i jakoś tak gorzej był wykonany. Trafiliśmy na fajnego sprzedawcę - ze znajomością tematu, no ale kupimy po nowym roku dopiero pewnie - trochę głupio, bo sporo się facet nalatał i dziwnie się czułam, że nie bierzemy od razu:no:
 
Ostatnia edycja:
Gratuluję udanych zakupów - Fajne wózeczki będą miały Wasze dzieciaczki, My trochę poszliśmy na łatwiznę, no i że trafiła się okazja kupiliśmy wózek od znajomej Tako Warrior i do tego również od niej fotelik cybex Aton, Tak więc jestem zadowolona :) no i za fajne pieniadze, zaoszczędzone będe mogła wydać na coś innego.
 
reklama
Cześć dziewczyny :-) ja wózka szukam juz bardzo długo ;-)i też na poczatku szalałam za wózkiem Jedo z czerwonym stelaże ale cena tego wózka mnie powaliła i stwierdziłam, ze chyba lekka przesada. Cena 2w1 to 2200zł, potem poczytałam opinie i o gondoli nie było źle napisane ale problem pojawiał się ze spacerówką a juz największy minus i to zaważyło że jednak bede szukać inny to właśnie rozmiar wózka po złożeniu.Teraz myśle nad X-lander move, tutek grander, tako baby heaven, Riko passo oraz bebetto solaris red collection. jak dla mnie to jest ciężki wybór bo szkoda byłoby kupić wózek za ok.1500zł a za chwile wymieniać. Jestem przerażona:confused:
 
Do góry