reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wozki foteliki etc. dla naszych pociech :)

Kurcze z tymi wózkami to chyba największy problem jest bo w sumie one mają nam najdłużej służyć :-). Mi jednak ciągle w głowie siedzi x-lander move i nie wiem czy zdecyduję się na inny... Jest dobrze wykonany dość lekki łatwy w obsłudze 3w1 spacerówka i gondola głębokie i zapinane w obie strony w dodatku na allegro jest sporo rzeczy w zestawie min. color pack co daje możliwość kompletnej zmiany wózka np. na zimę niebieski a latem zielony ;-), poza tym spełnia wszystkie dla mnie ważne rzeczy: duże koła pompowane przednie skrętne, duża gondola i głęboka spacerówka, lekki wygodny w obsłudze a przy okazji ładnie wygląda i ma np. światła ledowe w podnóżku dzięki czemu jest lepiej widoczny w nocy.
To był mój pierwszy typ a wiadomo że jak coś wpadnie do głowy to ciężko sobie wybić i teraz wszystkie wózki póki co porównuję do niego...
 
reklama
Dzięki L-oka, obejrzę zatem jeszcze espiro! Fajnie, że jeszcze kogoś podobne modele interesują:-D jak już wybierzesz to koniecznie się pochwal. Co do materiałów sama nie wiem - też nie widziałam żeby Tutek jakoś strasznie odbiegał. Mnie kusi w nim lekkość, ale opinie (zwłaszcza o spacerówce) średnie więc pewnie nie stanie na nim. Nie wiedziałam, też że tak długo się czeka - no to w sumie nie muszę już się czuć dziwnie, ze tak szybko wózki oglądam!

no wlasnie tu bede miec problem z decyzja :) narazie razem na pierwszym miejscu znajdują się Jedo Fyn i Espiro Modena. Espiro mnie urzeka amortyzacją ( tu gdzie mieszkam raczej chodniki nie należą do najprzyjemniejszych i najrówniejszych), dużą gondolą i 3 letnia gwarancją. Natomiast Jedo mi sie poprostu podoba i ma wszystkie cechy ktore musi miec. Zobaczymy jak obydwa wypadną na tescie z bagaznikiem samochodowym :) Może się wyklaruje juz cos to dam znac.

magda x-lander move tez fajny i zastanawiałam się, ale jak dla mnie jednak ciut mała gondola, w porównaniu z innymi wozkami.
 
magda x-lander move tez fajny i zastanawiałam się, ale jak dla mnie jednak ciut mała gondola, w porównaniu z innymi wozkami.

pewnie masz rację, ale z gondoli to raczej zbyt długo się nie korzysta a ten model i tak ma największą gondolę ze wszystkich wypuszczonych x-landerów dla mnie bardzo ważna jest spacerówka bo ona myślę że najdłużej będzie mi służyć a jak ostatnio byłam w zoo i widziałam mnóstwo wózków niby fajnych na pierwszy rzut oka bo koła duże itd.. ale jak widziałam jak ciasne są te spacerówki i jak ledwo większe dzieci w nich siedzą bo mają jakąś kurteczkę to się załamałam że takie fajne wózki by były a mają tak małe spacerówki że masakra...:no:
 
marcia331 - super, że Ty jesteś zadowolona. Nie skreśliłam jeszcze ostatecznie Tutka, uważniej mu się przyjrzę w sklepie i zastanowię się. Chociaż chyba Jedo będzie faworytem. A co do opinii to przecież każdy wózek ma jakieś minusy - trudno zadowolić wszystkich w 100%:-)
Trafiłam po prostu na wpisy, że tapicerka się pruje, budka opada (nie było wspomniane, że da się to naprawić), no i że spacerówka jest wąska. Ktoś narzekał na trwałość zatrzasków do montowania gondoli/siedziska. Nie użytkowałam wózka więc nie wiem na ile te opinie są wiarygodne.
 
U mnie po ponad roku użytkowania zero przetarć na tapicerce, była ostatnio prana i wygląda jak nowa. A kolor mam beżowy. Nic nie wyblakło. Te zatrzaski do montowania gondoli i spacerówki na ramie są plastikowe, ale ja nie miałam z nimi żadnych problemów. A spacerówka wg mnie nie jest wąska skoro mój roczny 12kg synek spokojnie się w nią mieścił. Teraz stoi na razie nieużywana, bo ja ze względu na ciąże nie będę znosiła takiego wózka (mimo że nie jest jakiś bardzo ciężki w porównaniu do większości wózków na rynku). Teraz używamy jakiejś beznadziejnej spacerówki coneco, którą mam w bagażniku samochodu i biorę tylko wtedy gdy idę z małym na zakupy.
 
Ja też ostatnio siedzę i oglądam wózki, podoba mi się bardzo xlander xa - sąsiadka z góry taki ma i fajnie wygląda. Tylko że teraz dla mnie priorytetem jest przekładana rączka i żeby zajmował mało miejsca po złożeniu. Narazie wypatrzyłam dwa:
Graco Wózek Symbio 2w1 Moon spacerówka + gondola Go - [GRACO] -
tylko trochę drogi.. i spacerówka raczej długo nie posłuży bo wygląda na malutką. Drugi to
Coletto
tańszy i nad nim zastanawiam się poważniej. Chyba że znacie inne wózki z przekładaną rączką. Bo ja nie potrafię się zdecydować i wybór będzie trudny..
 
Co do gondoli to jak ze wszystkim każde dziecko jest inne... siostra mojej koleżanki z pracy miała duże dzieciątko i musiała przed skończeniem 3 miesiąca się w nowy wózek zaopatrzyć. Mój Maks dla odmiany drobniutki i śmiesznie wyglądał jak zajmował pół gondoli i znajomi szukali gdzie on tam się w wózku schował :)
 
Co do gondoli to jak ze wszystkim każde dziecko jest inne... siostra mojej koleżanki z pracy miała duże dzieciątko i musiała przed skończeniem 3 miesiąca się w nowy wózek zaopatrzyć. Mój Maks dla odmiany drobniutki i śmiesznie wyglądał jak zajmował pół gondoli i znajomi szukali gdzie on tam się w wózku schował :)

No właśnie, moje dzieci b. szybko na początku rosną i mogę mieć problem z wózkiem. Latem to sporo się z gondoli korzysta. Niestety wózków się wyzbyłam ponad rok temu i teraz mam problem :-( Jak ktoś planuje więcej dzieci to warto zainwestować. W moim przypadku to już tylko na jedno, to będzie ostatnie.
 
Dziewczyny a macie jakieś opinie o navingtonie galeon? bo ja jestem decydowana już w sumie na hartan gt xl , ale wpadł mi w oko ten navington a jest jednak sporo tańszy i zastanawiam się czy coś o nim może wiecie?
 
reklama
czesc dziewczyny, bylam dzis w sklepie i widzialam na zywo tako city move...wczesniej widzialam w necie i mi wpadl w oko ale na zywo wyglada jeszcze lepiej, tylko jedna rzecz mi nie pasuje...trzeba kupic gondole w zestawie, a ja nie koniecznie ja chce...orientujecie sie moze czy inne wozki tez maja taki ''przymus''zakupu tej gondoli w zestawie...glupie mi sie to troszke wydaje...:eek:
 
Do góry