reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Wózki, foteliki i inne...

dotaZ

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dziewczyny nie wiem czy to nie za wcześnie ale coraz częściej oglądam strony z wózkami i fotelikami....
Ciekawa jestem jakie macie typy, szczególnie tu moga nam pomóc mamusie które mają już doświadczenie:-)

W tej chwili mam swój typ, no ale wiecie wszystko się zmienia i pewnie nie raz zmienię zdanie. Właściwie to móim typem są wózki które kupowała moja siostra i nie narzekała na nie.

Dobra , takie wózeczki mi się podobają:

Emmaljunga AB

W

reklama

asmodis

Sierpniowa mama'06 Mama Motylka
Miasto
Lublin/Nałęczów
Rozwiązania
0
no nie zjadlo mi cala wiadomosc?

ja mam wozek firmy aro a wersia Polo
jak za pierwszym razem kupowalam wozek to nie zwracalam uwagi na pewne rzeczy teraz by zwracala na:
1.wielkosc wozka i czy na dlugo gondola mi wystarczy bo niektore wozki sa male a my rodzimy w zimie wiec bedzie potrzebny na dluzej
2.kola
3.sprawdzic jak sie nim skreca, naprawde niektore ciezko chodza a jak bedziecie mialy dodatkowe zakupy to bedzie ciezko
4. zawieszenie
5.materam z ktorego jest wykonany

jak mi przyjdzie cos jeszcze do glowy to dam znac

dotaZ

Rozwiązania
0
Właśnie Asmodis takie rady jak Twoje sa bardzo cenne, bo nikt lepiej nie wie co powinien miec dobry wózek jak doświadczona mama. W sklepach wiadomo każdy swój towar chwali, a jak jest naprawde...Jak cos sobie przypomnisz to dziel się z nami:tak:

dotaZ

Rozwiązania
0
Fajny ten fotelik bujany, nie ma żadnego zagrożenia żeby sie wywrócił?
Chociaz widze, że ma pasy....:-)

reklama

Weroniczka

Klub grudniówek'07
Miasto
kraków
Rozwiązania
0
Dziewczyny w wózkach koniecznie sprawdzajcie do jakiej wielkości się składa i czy koła łatwo się ściąga bo z przewozem tych wózków w bagaznikach jest spory problem.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry