reklama

Wózki, foteliki i inne...

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2007' rozpoczęty przez dotaZ, 24 Czerwiec 2007.

1. dotaZ

dotaZ Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczyny nie wiem czy to nie za wcześnie ale coraz częściej oglądam strony z wózkami i fotelikami....
    Ciekawa jestem jakie macie typy, szczególnie tu moga nam pomóc mamusie które mają już doświadczenie:-)

W tej chwili mam swój typ, no ale wiecie wszystko się zmienia i pewnie nie raz zmienię zdanie. Właściwie to móim typem są wózki które kupowała moja siostra i nie narzekała na nie.

Dobra , takie wózeczki mi się podobają:

Emmaljunga AB

W

2. Ataata

Ataata Grudniowa Mama '07

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  3. reklama
  4. asmodis

asmodis Sierpniowa mama'06 Mama Motylka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  5. asmodis

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    no nie zjadlo mi cala wiadomosc?

ja mam wozek firmy aro a wersia Polo
    jak za pierwszym razem kupowalam wozek to nie zwracalam uwagi na pewne rzeczy teraz by zwracala na:
    1.wielkosc wozka i czy na dlugo gondola mi wystarczy bo niektore wozki sa male a my rodzimy w zimie wiec bedzie potrzebny na dluzej
    2.kola
    3.sprawdzic jak sie nim skreca, naprawde niektore ciezko chodza a jak bedziecie mialy dodatkowe zakupy to bedzie ciezko
    4. zawieszenie
    5.materam z ktorego jest wykonany

jak mi przyjdzie cos jeszcze do glowy to dam znac

6. dotaZ

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Właśnie Asmodis takie rady jak Twoje sa bardzo cenne, bo nikt lepiej nie wie co powinien miec dobry wózek jak doświadczona mama. W sklepach wiadomo każdy swój towar chwali, a jak jest naprawde...Jak cos sobie przypomnisz to dziel się z nami:tak:

7. asmodis

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  8. asmodis

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  9. dotaZ

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Fajny ten fotelik bujany, nie ma żadnego zagrożenia żeby sie wywrócił?
    Chociaz widze, że ma pasy....:-)

10. reklama
  11. asmodis

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    nie ma bo z przodu jesli chcesz zeby sie nie bujal jest taka podpurka ktora go blokuje

12. Weroniczka

Weroniczka Klub grudniówek'07

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczyny w wózkach koniecznie sprawdzajcie do jakiej wielkości się składa i czy koła łatwo się ściąga bo z przewozem tych wózków w bagaznikach jest spory problem.

Poleć forum