reklama

Wózki, foteliki i inne...

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2007' rozpoczęty przez dotaZ, 24 Czerwiec 2007.

1. dotaZ

dotaZ Fanka BB :)

Dziewczyny nie wiem czy to nie za wcześnie ale coraz częściej oglądam strony z wózkami i fotelikami....
    Ciekawa jestem jakie macie typy, szczególnie tu moga nam pomóc mamusie które mają już doświadczenie:-)

W tej chwili mam swój typ, no ale wiecie wszystko się zmienia i pewnie nie raz zmienię zdanie. Właściwie to móim typem są wózki które kupowała moja siostra i nie narzekała na nie.

Dobra , takie wózeczki mi się podobają:

Emmaljunga AB

W

2. Ataata

Ataata Grudniowa Mama '07

3. reklama
  4. asmodis

asmodis Sierpniowa mama'06 Mama Motylka

5. asmodis

no nie zjadlo mi cala wiadomosc?

ja mam wozek firmy aro a wersia Polo
    jak za pierwszym razem kupowalam wozek to nie zwracalam uwagi na pewne rzeczy teraz by zwracala na:
    1.wielkosc wozka i czy na dlugo gondola mi wystarczy bo niektore wozki sa male a my rodzimy w zimie wiec bedzie potrzebny na dluzej
    2.kola
    3.sprawdzic jak sie nim skreca, naprawde niektore ciezko chodza a jak bedziecie mialy dodatkowe zakupy to bedzie ciezko
    4. zawieszenie
    5.materam z ktorego jest wykonany

jak mi przyjdzie cos jeszcze do glowy to dam znac

6. dotaZ

Właśnie Asmodis takie rady jak Twoje sa bardzo cenne, bo nikt lepiej nie wie co powinien miec dobry wózek jak doświadczona mama. W sklepach wiadomo każdy swój towar chwali, a jak jest naprawde...Jak cos sobie przypomnisz to dziel się z nami:tak:

7. asmodis

8. asmodis

9. dotaZ

Fajny ten fotelik bujany, nie ma żadnego zagrożenia żeby sie wywrócił?
    Chociaz widze, że ma pasy....:-)

10. reklama
  11. asmodis

nie ma bo z przodu jesli chcesz zeby sie nie bujal jest taka podpurka ktora go blokuje

12. Weroniczka

Weroniczka Klub grudniówek'07

Dziewczyny w wózkach koniecznie sprawdzajcie do jakiej wielkości się składa i czy koła łatwo się ściąga bo z przewozem tych wózków w bagaznikach jest spory problem.

Poleć forum