reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki i inne...

maa821
my mielismy ten wózek i był bardzo fajny, super wygodny dla dziecka, świetne koła....i dwa minusy: ciężki jak cholera i zajmował strasznie duzo miejsca w bagazniku:tak:
 
reklama
my też posiadaliśmy ten model i oprócz tych minusów, które napisała viki dodam:
- brak możliwości bujania (choć amortyzacja świetna!) - za sztywny
- spacerówka nie sprawdziła się w ogóle (młoda była za mała a siedzisko za głębokie, cały czas zjeżdżała i było jej niewygodnie a podłożenie poduszek pod plecy niewiele pomagało)

warto kupić sam wózek głęboki (chociażby używany) a potem lekką spacerówkę :tak:
tak bym zrobiła następnym razem ;-)
 
kasia już? :szok:
my jeszcze jeździmy choć w zimowej kurtce jest na styk
do lata pewnie wystarczy bo będzie na styk bez grubych kurtek i może kupimy dopiero na przyszłą zimę
fajny ten graco tylko zastanawiam się jak on bez bazy na dole będzie się odchylał do tyłu :sorry: wydaje się być jeszcze za duży dla naszych szkrabów ;-)
 
Kata-u nas też na styk :zawstydzona/y:no i głowa trochę już wydaje mi się jest za wysoko
a do tego właśnie ta baza...ciężko mi Kubę sie do niego wkłada-zwłaszcza jak jest taki opatulony.a sam nie bardzo wchodzi,a jak już wejdzie to usmaruje błotem tapicerkę.
myślę że ten graco-nie jest za duży...kiedyś jak przyjechał J brat (oni mają 2 dzieci)i musieliśmy przewieść Kubcia ich samochodem to J zapakował go do fotelika Jagody wlaśnie takiego na podobnego do tego gracko i nawet fajnie siedział...tylko właśnie zastanawia mnie to odchylanie do tyłu........
spać pewnie w nim nie będzie z wygodnie......
 
kasiamaj- my mamy fotelik od 9 do 36 kg z regulacją firmy meggy nie wiem jaki model konkretnie kosztował 120 zł no i Łukasz chyba będzie w nim jeździł aż do czasu jak zmienimy na siedzisko. Ogólnie jestem zadowolona z tego fotelika.
a to zdjęcia
1_eb1b4a96cb61.jpg
 

Załączniki

  • Obraz 0688.jpg
    Obraz 0688.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 130
  • Obraz 0690.jpg
    Obraz 0690.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 142
Kasia my mamy jeszcze taki co wkleiłaś i myślę że Julka jeszcze z rok w nim pojeździ. :tak: my rzadko jeździmy z nią autem ale myślę że starczy... :tak:

Ten co wkleiłaś dla starszych to zwróć uwagę że on do zwykłego pasa jest. Nie ma pięciopunktowych;-)

No i ciekawe to odchylanie. Na bazie to się jakby wysuwa a tu? Nie wiem... :sorry:
 
reklama
Paula-no na bazie to właśnie teraz mamy,i to jest w nim fajne bo jak Kuba zaśnie to można go szybko przechylić-choć teraz to jest mały problem bo on ma już za długie kopytka :sorry: i sienie mieści na leżąco-ja to jestem na maksa przysunięta do przodu za swoim siedzeniem jak jadę jako pasażer.
co do pasów-to są też takie z 5 punktowymi....-no i sama nie wiem???:-(
 
Do góry