reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki i inne...

dotaZ

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Grudzień 2006
Postów
4 412
Dziewczyny nie wiem czy to nie za wcześnie ale coraz częściej oglądam strony z wózkami i fotelikami....
Ciekawa jestem jakie macie typy, szczególnie tu moga nam pomóc mamusie które mają już doświadczenie:-)

W tej chwili mam swój typ, no ale wiecie wszystko się zmienia i pewnie nie raz zmienię zdanie. Właściwie to móim typem są wózki które kupowała moja siostra i nie narzekała na nie.

Dobra , takie wózeczki mi się podobają:

Emmaljunga AB

W
 
reklama
no nie zjadlo mi cala wiadomosc?

ja mam wozek firmy aro a wersia Polo
jak za pierwszym razem kupowalam wozek to nie zwracalam uwagi na pewne rzeczy teraz by zwracala na:
1.wielkosc wozka i czy na dlugo gondola mi wystarczy bo niektore wozki sa male a my rodzimy w zimie wiec bedzie potrzebny na dluzej
2.kola
3.sprawdzic jak sie nim skreca, naprawde niektore ciezko chodza a jak bedziecie mialy dodatkowe zakupy to bedzie ciezko
4. zawieszenie
5.materam z ktorego jest wykonany

jak mi przyjdzie cos jeszcze do glowy to dam znac
 
Właśnie Asmodis takie rady jak Twoje sa bardzo cenne, bo nikt lepiej nie wie co powinien miec dobry wózek jak doświadczona mama. W sklepach wiadomo każdy swój towar chwali, a jak jest naprawde...Jak cos sobie przypomnisz to dziel się z nami:tak:
 
Fajny ten fotelik bujany, nie ma żadnego zagrożenia żeby sie wywrócił?
Chociaz widze, że ma pasy....:-)
 
reklama
Dziewczyny w wózkach koniecznie sprawdzajcie do jakiej wielkości się składa i czy koła łatwo się ściąga bo z przewozem tych wózków w bagaznikach jest spory problem.
 
Do góry