reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki - radzimy, wybieramy, kupujemy

A ja dzisiaj miałam okazję wozić ten wózek od znajomej


Ludzie kochani :) Przefantastyczny. Taka duuuuża gondola i amortyzacja.. i nic nie trzeszczy ani skrzypi. Jestem uczulona na wszelakie skrzypienie stelaża (po Quinny) + luźne rączki przy teleskopowym wysuwaniu.. A tutaj nic. Wszystko perfecto!
I cena taka do zniesienia :) 1599zł Link do: MOON Wózek wielofunkcyjny Cool City 970 stone melange Kolekcja 2020 - pinkorblue.pl


Będę oglądać jeszcze inne ale coś czuję, że to będzie mój wybór...

Adaptery ok 100 zł + fotelik więc do 2000 się zmieszczę :)
 
reklama
A ja dzisiaj miałam okazję wozić ten wózek od znajomej


Ludzie kochani :) Przefantastyczny. Taka duuuuża gondola i amortyzacja.. i nic nie trzeszczy ani skrzypi. Jestem uczulona na wszelakie skrzypienie stelaża (po Quinny) + luźne rączki przy teleskopowym wysuwaniu.. A tutaj nic. Wszystko perfecto!
I cena taka do zniesienia :) 1599zł Link do: MOON Wózek wielofunkcyjny Cool City 970 stone melange Kolekcja 2020 - pinkorblue.pl


Będę oglądać jeszcze inne ale coś czuję, że to będzie mój wybór...

Adaptery ok 100 zł + fotelik więc do 2000 się zmieszczę :)
Super cena! Podjarałam się 😂 a koleżanka długo nim jeździ? Gondola nie latała w stelażu? Szkoda że budka w spacerówce nie jest większa i cała z materiału zamiast siatki, a i regulacja oparcia lepsza byłaby na pasek. Ogólnie to wygląda jak podróbka Joolz Day 🤐😂 a jak sprawowały się koła? Cicho jechały? Bo chyba to pianka co? Miałabyś możliwość żeby znajoma podała Ci wymiary siedziska spacerówki oraz wysokość oparcia?
 
Ostatnia edycja:
Super cena! Podjarałam się 😂 a koleżanka długo nim jeździ?

Młody ma już 5 miesięcy :) spacerówki jeszcze nie testowała, ale chwali sobie bardzo. Wiadomo, że ja nie zauważyłam żadnych wad przez te 30 minut spaceru, ale ona powiedziała że właściwie jedyna wada to brak takiego porządnego uchwytu w gondoli. Ten co jest, troszkę mały aczkolwiek nie wiem. Jakbym znalazła gdzieś w sklepie stacjonarnym, to bym sprawdziła.. ale nigdzie nie ma z tego co patrzyłam w necie:unsure:

Masz racje, trochę jak Joolz :rofl2: popytam ją jeszcze.. ja to tak mam, że się jaram wózkami a potem dopiero do mnie dochodzi, że może nie są takie fajne...
 
Młody ma już 5 miesięcy :) spacerówki jeszcze nie testowała, ale chwali sobie bardzo. Wiadomo, że ja nie zauważyłam żadnych wad przez te 30 minut spaceru, ale ona powiedziała że właściwie jedyna wada to brak takiego porządnego uchwytu w gondoli. Ten co jest, troszkę mały aczkolwiek nie wiem. Jakbym znalazła gdzieś w sklepie stacjonarnym, to bym sprawdziła.. ale nigdzie nie ma z tego co patrzyłam w necie:unsure:

Masz racje, trochę jak Joolz :rofl2: popytam ją jeszcze.. ja to tak mam, że się jaram wózkami a potem dopiero do mnie dochodzi, że może nie są takie fajne...
Dla mnie akurat uchwyt to nie problem. Znalazłam w tym sklepie też inne kolory
Kurde całkiem fajny jest :) dzięki za namiary, jutro dokładnie poczytam co o nim piszą :) jakbyś coś jeszcze się dowiedziała to pisz 😁 Czyli nic tam nie stuka ani nie piszczy? Bo też mam obsesję na tym punkcie.
 
Powiem Ci tak:-) :) skrzypienie, piszczenie, stukanie to jest to, co przekreśla u mnie każdy nawet najpięknieszy wózek od razu! Mam taki uraz po wcześniejszych wózkach za kupę pieniędzy, że jak np. widzę latające rączki np. w maxi cosi, albo skrzypiące zawiasy w stelażu np. quinny to TRZYMAJCIE MNIE! :eek: :unsure: Dla mnie ta jazda musi być płynna, cicha, przyjemna... a nie walka o przetrwanie..
I ten wózek tak mi się prowadziło :) Chociaż w ogóle nie znam tej marki, ale opinie mają całkiem w porządku :)
 
Powiem Ci tak:-) :) skrzypienie, piszczenie, stukanie to jest to, co przekreśla u mnie każdy nawet najpięknieszy wózek od razu! Mam taki uraz po wcześniejszych wózkach za kupę pieniędzy, że jak np. widzę latające rączki np. w maxi cosi, albo skrzypiące zawiasy w stelażu np. quinny to TRZYMAJCIE MNIE! :eek: :unsure: Dla mnie ta jazda musi być płynna, cicha, przyjemna... a nie walka o przetrwanie..
I ten wózek tak mi się prowadziło :) Chociaż w ogóle nie znam tej marki, ale opinie mają całkiem w porządku :)
Też pierwsze o niej słyszę ale zdarzyła już poczytać że to podobno produkt niemiecki więc może nie będzie jakiś bubel. Na tej stronie masz porównanie też z innymi modelami
Link do: Moon Buggy i Solitaire - porównanie modeli ⋆ Askot
Ten ReSea do mnie też przemawia bo ma koła gumowe a nie piankowe,gondola tez troszkę dłuższą ale za to węższa a spacerówka jest klasyczna a nie kubełek, za kubełkami średnio przepadam.
 
W Twoim odczuciu nie wydawało Ci się że gondola jest osadzona jakoś nisko? Znalazłam ten model cool w mieści niedaleko więc może wyciągnę męża żeby podjechać i obczaic na żywo 😁

Przejrzałam wszystkie wózki od nich i maja fajniutkie :)
A odnośnie tego modelu to ta gondola nie wydawała mi się jakoś bardzo nisko. Cały czas myślałam, że kupię Bugaboo a tam gondola jest nisko i tutaj nawet nie zwróciłam uwagi na jej wysokość;
Mało jest niestety filmików i zdjęć w sieci z tym wózkie (jeden tu [
). Budka w spacerówce jest powiększana. Ale ten kosz na zakupy taki trochę mały chyba?
 
reklama
Przejrzałam wszystkie wózki od nich i maja fajniutkie :)
A odnośnie tego modelu to ta gondola nie wydawała mi się jakoś bardzo nisko. Cały czas myślałam, że kupię Bugaboo a tam gondola jest nisko i tutaj nawet nie zwróciłam uwagi na jej wysokość;
Mało jest niestety filmików i zdjęć w sieci z tym wózkie (jeden tu [
). Budka w spacerówce jest powiększana. Ale ten kosz na zakupy taki trochę mały chyba?
Mnie podoba się resea i nuova ale cena hmm trochę za dużo. Martwi mnie spacerówka bo oparcie w resea ma jakoś 47-48cm i do tego budka nie jest osadzona wysoko. Mój 20 miesięcznie już by teraz haczył głową. Nie wiem jak wyglądają wymiary spacerówki w nuova.
 
Do góry