reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki - radzimy, wybieramy, kupujemy

Mnie podoba się resea i nuova ale cena hmm trochę za dużo. Martwi mnie spacerówka bo oparcie w resea ma jakoś 47-48cm i do tego budka nie jest osadzona wysoko. Mój 20 miesięcznie już by teraz haczył głową. Nie wiem jak wyglądają wymiary spacerówki w nuova.

Ja chciałam koniecznie zmieścić się w budżecie 2000zł. Może bez fotelika, ale żeby wózek się zmieścił bo wiem, że dziadkowie czekają na info jaki model/kolor/wzór/ogłoszenie olx/aukcja allegro i kupią sami.
Cieszy mnie to, ale nie chcę im zapodawać droższych bo poczują się w obowiązku, żeby kupić a dla nich będzie to duży wydatek. Dla nas to będzie duża pomoc, z racji remontu, przeprowadzki i reszty zakupów...
Ale uwielbiam oglądać inne wózki.

A co myślisz o tym (wizualnie)? Poza tym jaka duża budka.. i siedzisko rozkładane na płasko..i cena mega spoko
 
reklama
Ja chciałam koniecznie zmieścić się w budżecie 2000zł. Może bez fotelika, ale żeby wózek się zmieścił bo wiem, że dziadkowie czekają na info jaki model/kolor/wzór/ogłoszenie olx/aukcja allegro i kupią sami.
Cieszy mnie to, ale nie chcę im zapodawać droższych bo poczują się w obowiązku, żeby kupić a dla nich będzie to duży wydatek. Dla nas to będzie duża pomoc, z racji remontu, przeprowadzki i reszty zakupów...
Ale uwielbiam oglądać inne wózki.

A co myślisz o tym (wizualnie)? Poza tym jaka duża budka.. i siedzisko rozkładane na płasko..i cena mega spoko
No Hauck to taka podobno średnia firma, boje się że będzie skrzypieć piszczeć i trzeszczeć. Ale nie czytałam o nim opinii. Ja to jeszcze szukam jakiegoś wózka dla dwójki dzieci ale albo nic mi się nie podoba albo nie spełnia oczekiwań, masakra.
 
Ja mam na oku dwa modele. Bebetto torino i adamex reggio. Urzekły mnie jak na te chwile, tylko czy opinie i filmiki z recenzja się sprawdzają?
 
Ja mam na oku dwa modele. Bebetto torino i adamex reggio. Urzekły mnie jak na te chwile, tylko czy opinie i filmiki z recenzja się sprawdzają?
Jeśli chodzi o Bebetto to mam średnie doświadczenia, skrzypiące amortyzatory, plastiki, zwichrowany stelaż i niewygodne spacerówki, miałam 3 modele i w każdym było coś nie tak.
 
Jeśli chodzi o Bebetto to mam średnie doświadczenia, skrzypiące amortyzatory, plastiki, zwichrowany stelaż i niewygodne spacerówki, miałam 3 modele i w każdym było coś nie tak.
Właśnie chciałabym je pierw zobaczyć w sklepie na żywo. Spacerówka jest dla mnie ważna bo nie chciałabym od razu kupować jakieś innej...
 
A ja właśnie kupiłam wózek.. tzn. moja mama, ale jutro będzie.
To był spontan.. mam nadzieję, że nie będę żałować... taka okazja cenowa, że musiałam dzwonić do sklepu i pytać czy aby na pewno :unsure:
 
Ostatnia edycja:
Właśnie chciałabym je pierw zobaczyć w sklepie na żywo. Spacerówka jest dla mnie ważna bo nie chciałabym od razu kupować jakieś innej...
No tylko, że w sklepie każdy jest super, równiutka powierzchnia, wiadomo, że go nie przetestujesz też z obciążeniem bo nie każdy sklep takie oferuje. Niestety w bebetto pierwsze mankamenty wychodzą dopiero podczas użytkowania i to po krótkim czasie, chociaż akurat Vulcano był z moich 3 najbardziej porządny. Ale jeśli nie przeszkadza Ci skrzypienie czy trzeszczenie albo hałasujące koła po jakimś czasie to myślę że i tak będzie zadowolona ale spacerówka na prawdę nie jest fajna bo wózek nie jest super lekki, do tego dziecko i robi się niezły klocek, niby jak ktoś nie musi wnosić wózka to na to nie patrzy (chociaż ja nie muszę ale i tak było to uciążliwe) ale nawet podczas spacerów wystarczy lekko pod górkę i czuć zmęczenie i ból nadgarstków.
A wielka szkoda, bo mogli by dopracować te wózki i użyć trochę lepszych materiałów bo wizualnie są na prawdę ładne.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Myslałam, że wkleiłam linka :D

OLX :)

Ola ja zdecydowałam, że zostanę na publicznym :) Pewnie prywatny by mnie bardzo wciągnął i nie zaglądałabym tutaj (tak jak to było wcześniej) :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry