reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki - radzimy, wybieramy, kupujemy

Hejoooo :) sorki, miałam mega zajęty weekend.
Jeżeli chodzi o wózek to uważam go za najlepszy jaki miałam do tej pory. Wozi się jak limuzyna. Godnola jest duża, rączka rewelacyjna, regulacja rączki prefekto.
Skladanie wózka proste jak już sie ogarnie pierwszy raz. Koła wyjmuje się jednym klikiem.
Wszystko wykonano z dbałością o najdrobniejszy detal. Budka w spacerowce ma regulowaną wysokość. Kosz na zakupy mega mocny i duży.

Wady jakie zauważyłam:
Wózek jest troszkę ciężki. Nie jakoś bardzo ale jednak do lekkich nie należy. To chyba dlatego, że można wozić dwójkę. Prowadzi się go bardzo lekko jednak do wnoszenia czuć tą wagę.
Gondola nie ma odpinanej warstwy z siateczką w budce. Budka w spacerowce też nie jest poszerzana.
Pokrowiec na gondole wpina się zamkiem, który troszkę ciężko chodzi.
Spacerowka jest kubełkowa przez co nie jest bardzo duża.

Póki co takie są moje spostrzeżenia, ale jestem zakochana w tym wózku. Bardzo komfortowy, a to jak się go prowadzi to bajeczka..
No właśnie ten kubełek mnie trochę zniechęca bo nigdy nie miałam. Szkoda że też tej siatki nie ma w gondoli ale może az tak bardzo nie będzie potrzebna (ja mam termin na 27.08) Fajnie że spacerówka ma regulacje wysokości budki, w żadnym wózku nie miałam takiej opcji. Jak to się robi? No właśnie ja go chce z myślą o wożeniu dwójki i to jest jedyny z wózków który nie dość że ładny to jeszcze ma w miarę duza spacerówkę i gondole. Możesz zmierzyć gondole w środku i siedzisko w spacerówce? I ile ma wysokość oparcia? Trochę się jeszcze waham nad zakupem bo ten który znalazłam ma tylko jedną spacerówkę i jedna gondole więc gondola musiałaby być przeciętnej wielkości żebym pojezdzila wózkiem przynajmniej pół roku.
 
reklama
Ja przy pierszym dziecku kupiłam X-lander X-Move, Duży, wygodny, świetna amortyzacja, nawet dawał radę po plaży i wiejskich dziurawych drogach :-) potem dokupiłam X-Fly jako następny, taka lekka spacerówka do 22kg, tez świetny, pomimo małych kółeczek daje radę i goni Mova :-) Teraz jestem w drugiej ciązy i sie zastanawiam sie co wybrać (Move juz sprzedałam), kusi mnie żeby go znów kupić ponieważ czytałam, że ma duzo rzeczy ulepszonych (amortyzacja, wygląd) i trochę mam mętlik w głowie....taki teraz wybór....
 
Ja z kolei bardzo polecam zakup wózka anex m/type, który jest naprawdę solidnie wykonanym wózkiem. Posiada mechanizm prostego składania - siedzisko składa się razem ze stelażem. Ma też świetny system mocowania kół, zdecydowanie łatwiej się one obracają, eliminując przy tym odczuwanie wstrząsów. Wózek jest komfortowy i bezpieczny dla maluszka
 
No to i my bo widze czas leci a tu cisza stale te same osobki sie odzywaly
Mamy 3 typy
*juname diamond s line
*bexa chrom
*bexa gold

Na ktory padnie 🤷‍♀️
 
Dziewczyny ! Polcećcie cos. Jakiś dobry, m ie drogi wózek. 2 miesiące zostały, my wózka nie mamy, ja się zdecydować nie mogę i zaczynam panikować 🙈
 
Dziewczyny ! Polcećcie cos. Jakiś dobry, m ie drogi wózek. 2 miesiące zostały, my wózka nie mamy, ja się zdecydować nie mogę i zaczynam panikować 🙈

Wszystko zależy na czym Tobie zależy. 😉😂 Ja osobiście jestem zadowolona z Muuvo Slick. Z tym że mam spacerówkę (można kupić razem z gondolą lub ją dokupić). Za samą spacerówkę w promocji zapłaciłam ok. 1300 w black friday, normalnie kosztowały ok. 1700. Gondolę najpewniej dokupię drugiemu dziecku. Wcześniej miałam gondolę starego Stokke i to był koszmar. Wózek sztywny, nadający się do jazdy po galerii handlowej, tudzież idealnym miejskim chodniku. Brak możliwości zamontowania parasolki, a później regulowania wysokości siedziska spacerówki i jego obrócenia. To wszystko było dla mnie ważne i w Muuvo jest. Słyszałam, że dziewczyny chwalą też sobie Muuvo Quick: są starsze i nowsze. Ponoć ten z roku 2019 (bodajże), miał większe powodzenie od Slicka, ale nie wiem na ile w tym prawdy. Na stronie producenta (nie wiem czy nadal), było bardzo mało info. Trzeba dopytywać sprzedawców o szczegóły, bo quicki różnią się od siebie w zależności od roku produkcji. Minus Slicka taki że mógłby mieć jeszcze większą amortyzację. Ale ogólnie jestem zadowolona, zwłaszcza w porównaniu z tym koszmarnym Stokke. Duży plus naszej spacerówki to duża, powiększana buda, która przydaje się zamiast folii przy niewielkim deszczu. Trochę chaotyczna wiadomość, jeżeli chcesz dopytaj. Wszystko w praktyce wychodzi. Co wiem, podpowiem, bo ja się nieźle ze spacerówką namęczyłam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry