reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki samochodowe - nasze przemyślenia, marzenia, pomysły, plany ;)

Ja mam taki IMG_0993.jpg Ale spacerówkę kupię teraz inna, bo tą od tego wózka to mi babcia na spacerach z Mikołajem z lekka "zjechała". Fotelik mam maxi cosi nosidełko i taki do auta Bebe Confort Iseos Neo + w tym drugim jeździ teraz Mikołaj, ale już niedługo będę musiała mu kupić nowy większy, więc całkiem możliwe, że dzidzia wskoczy od razu w ten, bo ten też jest dostosowany do noworodków:)
 

Załączniki

  • IMG_0993.jpg
    IMG_0993.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 118
reklama
Ja przy córce miałam tako jumper x i gdyby nie to, że z głupoty pospiesznie oddaliśmy go kuzynce to na pewno zostawiłabym go dla drugiej dzidzi. więc teraz też mam dfylemat jaki wózek kupić. Wiem napewno że używka bo mozna w niezłej cenie dobre modele wyrwać. Mi podoba się roan ale nie ma ukochanych skrętnych kółek, które moim zdaniem są niezastapione. Co do jazdy w gondoli to myslałam żeby bobas zimę przejeździł chociaż do lutego. Bo jednak gondoli w zimie 6 miesięcznemu dziecku będzie na pewno cieplej niż w spacerówce i śpiworku.
 
Moja młodsza córka jeździła w gondoli do 9 miesiąca .Mieliśmy wtedy Emaljunga.Teraz mamy tylko starą spacerówkę chicco .Roan bardzo mi się podoba szczególnie ten model czerwony ze zdjęcia jest słodki.Ale w porównaniu do Emaljunga ma małą gondolę.
 
Moja młodsza córka jeździła w gondoli do 9 miesiąca .Mieliśmy wtedy Emaljunga.Teraz mamy tylko starą spacerówkę chicco .Roan bardzo mi się podoba szczególnie ten model czerwony ze zdjęcia jest słodki.Ale w porównaniu do Emaljunga ma małą gondolę.

Wymiary gondoli roan marita: dł: 84 szer: 36 wys: 23
Wymiary gondoli emaljunga: dł: 75 szer: 33 wys: 19
 
Mam jeszcze Hanukowego X-landera, ale prędzej go sprzedam niż ponownie będę się z nim męczyć.
Nie kupujcie tego, a na pewno nie nowego. Mój wózek dpoiero niedawno przestał śmierdzieć "nowością" a raczej samą chemią, pomimo kilkukrotnego prania. Koło się wypaczyło po 8 miesiącach, wózek fatalnie się prowadzi, jest okropnie ciężki - nadaje się tylko dla włąścicielek domków, które wyjeżdzają na spacer z garażu. Ja wciągając go na pierwsze piętro prawie się pociłam, a para to mi szła uszami. Coś starsznego za grube pieniądze.
Siostra ma wózek firmy Kadex, to zupełnie inna historia. Jest dużo łatwiejszy w prowadzeniu, zwrotny lekki. Spacerówkę można ustawiać przodem i tyłem jazdy, gondola jest mniejsza od x-landera, ale dla czerwcowych maluchów to nie takie ważne.
 
ja póki co mam takie upatrzone:
1. IMPLAST NEON, szwagierka miała boldera, super duża gondola, mały miał 7miesięcy i się mieścił
335_335_productGfx_11b2fad497a20c3b48dabd984e032b4b.jpg


lub drugi, też mi się podoba to TAKO ALIVE
TAKO-Alive-gs-fot-opis.jpg
na tazie nie wiem jak się dalej potoczy, ale te mi się podobają. Pojeździmy pooglądamy w kwietniu/maju i zobaczymy.
 
jesli chcodzi o duza gondcole to moj JEDO powala na leb chyba wszystkie inne :) moje dziecko do 3 miesiaca wlasciwie nie potrzebowalo lozeczka bo gondola wystarczala spokojnie
 
Hmmm ten Tako Alive przypadł mi do gustu :) Ja przy córce miała tako captiva 3w1 i byłam bardzo zadowolona z tego wózka :D Od kuzyna żona też zdecydowała się na wózek firmy tako i u nich też się sprawdził :)
 
reklama
Witam :-)

Jestem z innego wątku ale może któraś dziewczyna będzie zainteresowana. Mam do sprzedania wózek Implast Bolder Ecoline 3w1.
 
Do góry