reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki samochodowe - nasze przemyślenia, marzenia, pomysły, plany ;)

My mamy Maxi Cosi Mura 4 po synku, ale będziemy musieli sprzedać i kupić jakiś podwójny :) a fotelik Maxi Cosi Cabrio Fix, koleżanka ma taki sam i już powiedziała że nam pożyczy, więc pierwsze foteliki mamy :)
 
reklama
To i ja się odezwę na tym wątku bo mam nie lada zagwostkę. Po chłopakach mam tako jumper X idealny wózek bardzo byłam z niego zadowolona, ale jest jedno ale zajmuje cały bagażnik a my dużo jeździmy. Najlepsze, że już mam kupca na niego od dwóch miesięcy - laska rodzi w styczniu i obiecałam im ten wózek. W sumie to chcę go sprzedać i nie chcę sama nie wiem. Najlepiej to bym kupiła jakąś porządną parasolkę od 0 mies., żeby się dobrze w aucie mieściła w sumie dziecko na lato się urodzi więc gondola nie będzie tak bardzo potrzebna, z drugiej strony fanie by było go zostawić na spacery na miejscu a tylko na wyjazdy nowy, ech wszystko się o kasę rozchodzi i o to, że nie wiem jaki miałby być ten nowy wózek. Najlepsza była teściowa jak usłyszała, że mamy kupca na wózek to kazała sprzedać bo ona różowy chce kupić:-D. Macie jakieś pomysły na porządny wózek dobrze składany i w przyzwoitej cenie, nie musi mieć żadnych dodatkowych gadżetów w stylu wpinany fotelik, parasolki torby i inne pierdoły, z doświadczenia wiem, że nie będzie mi to wszystko potrzebne.
 
Jopal z parasolek to podobno maclareny najlepsze. Mi osobiście podoba się babe confort loola up. Oba wózki można przystosować dla noworodków:)
 
Znajomi polecają wózki firmy Jedo i foteliki Maxi-Cosi. Średnia cena wózka tej firmy to około 1500 - 1700 zł (gondola i spacerówa - np. też dwustronna, jeden z modeli chyba ma też jakiś fotelik... na stronie producenta można obejrzeć.

Ja jednak zastanawiam się nad rozwiązaniem tańszym... widziałam piękne wózki firmy Kunert lub Krasnal. Są tańsze niż 1000 zł, ale czy porównywalne z Jedo? Jest ktoś w stanie wypowiedzieć się na temat tych polskich wózków? Miałyście takie? Macie? Opłaca się, czy lepiej dopłacić kilkaset złotych do X-landera, czy Jedo?

Zdecydowanie jestem za funkcją spacerówki, gdzie dziecko jedzie przodem do mamuśki, jakoś tak mam... że chyba chciałabym patrzeć na tego szkraba cały czas :) Może kiedyś mi to wypomni, ale póki będzie takie małe, to np. na początku spacerówkowania to chciałabym mieć go pod kontrolą 100%...

A może znane są Wam niedrogie, dobre poruszacze z gondolą i spacerówką odwracaną do mamy? Oczywiście też z możliwością montażu fotelika w stelażu...

Bo chyba będzie faktycznie konieczność skupienia się na Jedo. Przerażają mnie te ceny trochę... to cała moja wypłata :/
 
Ja mam taki:
WÓZEK VECTOR FX 3w1 ED-RE-MA NOWOŚĆ 2012 GRATISY (3696738636) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Polska firma - nie az taki droi, swietnie sie prowadzi i wogule wad jakis nie znajduje
teraz juz mozna kupic na allegro uzywane:
wózek dziecięcy 3w1 ED-RE-MA Vektor FX (3699821020) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

JA naprzyklad bylam zadowolona ze nie jest przekladana raczka tylko siedlisko mozna i do mamusi i w druga strone.

Najlepiej jak pojdziesz do sklepu i ozgladniesz sie 'na zywo' na rozne wozki
Lepiej tak niz slepo wierzyc w o co mowia inni,
Poszukaj sobie na necie artykulow 'jak kupic wozek dzieciecy' i tak jest duzo rad, iopisow co jak i dlaczego a potem sama sobie wybierzesz to co tobie najlepiej odpowiada
Oczywiscie warto sluchac opinie, ale niech nie beda decydujace
 
http://allegro.pl/komeko-s-line-promocja-cenowa-i3672794717.html
Alex sąsiadka miała taki wózek i powiem Ci rewelacja! Gondola wielka spokojnie 7 miesieczne dziecko w śpiworze się w niej mieściło. Przekładane siedziska zarówno w gondoli i spacerówce i możliwość zamontowania fotelika. Super wózek i prawdopodobnie go odziedziczę. Miałam porównanie bo w tym samym czasie prowadzałam tako jumper x i ten KOMEKO jest nawet zwrrotniejszy
 
Ostatnia edycja:
Na razie chyba będę obstawać przy Wózek Jedo 2013 Fyn 4DS Classic 3w1 + Maxi Cosi Cabrio | emaluszek.pl- jeśli finanse nie pozwolą, to będę szukać tańszego rozwiązania.

Ten mi się podoba, ma skrętne koła przednie, obracaną rączkę, fotelik jest bardzo dobry. Kolor 227 też mi przypadł do gustu (melanż z niebieskimi dodatkami).


dokladnie moj zestaw tyle ze a mam model z roku 2009 :) i fotelik tez maxi-cosi cabrio z baza do samochodu !!

ja jestem niesamowice z tego wozka zadowolona ... duza gondola, porzadne kolka ... nic mu nie bakuje !! no i fotelik montowany na kola to dla mnie bardzo wazna kwestia :)
 
reklama
Ja tez mam wózek i fotelik z głowy kupowałam nowy dla synka chicco trio living jest jasny popielaty wiec będzie pasował i dla synka i dla córki w sumie to mam wszystko jak nowe huśtawkę brigh stars bardzo fajna sama się wyłącza po 5,10, lub 15 minutach mały fajnie w niej zasypiał. Ja planuje do wydatków tylko nowa pościel i parę ubranek bo tez mam pól strychu ciuszków no chyba ze bedzie córa to ubranka będę musiała kupic:tak:
 
Do góry