reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki samochodowe - nasze przemyślenia, marzenia, pomysły, plany ;)

Anna wszystko zalezy od stylu zycia:) moja kolezanka mieszka na wsi gdzie nie ma chodnikow, w domu z duzym przedsionkiem, maja skode octavie. Wziela jedo i jest bardzo zadowolonA. A ja tego wozka nigdy pod uwage nie bralam bo musze go wniesc na wysoki parter, trzymac go w korytarzu obok szafki na buty, wtedy jeszcze mialam toyote aygo wiec bardzo liczyly sie dla mnie gabaryty po zlozeniu. Kupilam typowo miejski jane muum. No i ona chodzi sobie po lasach a ja po bruku i chodnikach, po galeriach gdy pogoda nie dopisuje, duzo autem woze ten wozek. Nie jest na pewno dla dziecka tak wygodny jak jedo ktory ma wielka gondole i miekkie zawieszenie na skorzanych paskach ale w uzytkowaniu w moich warunkach jest 100x lepszy. Musisz wiec pomyslec gdzie i jak najczesciej bedziesz tego wozka uzywala

A co do fotelikow maxi cosi to wiekszosc wozkow (ale nie wszystkie) ma teraz adaptery pod te foteliki wiec doczytajcie sobie:)

Ten navington na "polskretnych" kolach ma moja kolezanka i ogolnie z wozka zadowolona ale na te kola narzekala bo trudno sie manewruje a szczegolnie jak trzeba troszke w tyl cofnac i znow do przodu, wkurzalo ja to
 
reklama
Anna wszystko zalezy od stylu zycia:) moja kolezanka mieszka na wsi gdzie nie ma chodnikow, w domu z duzym przedsionkiem, maja skode octavie. Wziela jedo i jest bardzo zadowolonA. A ja tego wozka nigdy pod uwage nie bralam bo musze go wniesc na wysoki parter, trzymac go w korytarzu obok szafki na buty, wtedy jeszcze mialam toyote aygo wiec bardzo liczyly sie dla mnie gabaryty po zlozeniu. Kupilam typowo miejski jane muum. No i ona chodzi sobie po lasach a ja po bruku i chodnikach, po galeriach gdy pogoda nie dopisuje, duzo autem woze ten wozek. Nie jest na pewno dla dziecka tak wygodny jak jedo ktory ma wielka gondole i miekkie zawieszenie na skorzanych paskach ale w uzytkowaniu w moich warunkach jest 100x lepszy. Musisz wiec pomyslec gdzie i jak najczesciej bedziesz tego wozka uzywala

A co do fotelikow maxi cosi to wiekszosc wozkow (ale nie wszystkie) ma teraz adaptery pod te foteliki wiec doczytajcie sobie:)

Ten navington na "polskretnych" kolach ma moja kolezanka i ogolnie z wozka zadowolona ale na te kola narzekala bo trudno sie manewruje a szczegolnie jak trzeba troszke w tyl cofnac i znow do przodu, wkurzalo ja to

Dziekuje Ci bardzo, każda info przydatna! No wlasnie cały ból jest w tym ze mieszkam w domku, i dotychczas w zasadzie tu tylko śpię wiec nie mam pojęcia czy po irodzeniu dziecka sie zadomowie by spacerować po lesie, czy jednak bede z nudy wyjeżdżać na miasto do kolezanki.
Byłam pewna ze chce klasyczny wozek dużą z gondolą,bo jest wygodny dla maluszka,ale jednocześnie chce na pozniej bardziej poręczny i napewno z obracanymi kołami) wiec wyszło mi ze musze kupic 2..Po czym stwierdziłam ze gondola tylko 6 m wiec jednak moze komplet na stelażu ze skretnymi kołami.Nie wiem...moja logika mnie zabija...(((
 
Ostatnia edycja:
Moze spojrz na xlandery one chyba sa takie posrednie. Maja i pompowane kola i dosc duza gondole ale takie bardziej miejskie sa, latwiej je zlozyc do auta niz te klasyki
 
Moze spojrz na xlandery one chyba sa takie posrednie. Maja i pompowane kola i dosc duza gondole ale takie bardziej miejskie sa, latwiej je zlozyc do auta niz te klasyki

Dzieki. Juz patrzyłam jego. W sklepie podszedł do nas tatuś z córeczka, i powiedział ze nie do końca to jest dobry wozek) zato bardzo polecał fotelik maxi cosi cabrio ten 0+
 
AnnaKas, ja mam x landera i bede teraz nim jezdzic z drugim dzieckiem.Gondola zgrabna do poł roku da sie radę.Zależy od dziecka bo mega to krócej napewno.Siedzisko w spacerówce jest nie za głebokie, ale moja córka do dzis nim jezdzi i nie ma problemu.I drugi minus w XA ze spacerówka w jedną stronę.Jest ciezki i idealny do lasu i terenowych wycieczek, ja nawet w mega błoto z nim poszłam.Zdecydowanie na necie są duzo tańsze niż w sklepach.
 
Ja kupiłam tako captiva, tego turkusowego, którego kiedyś wam pokazywałam.
W końcu się zebrałam do obfotografowania go... oto on :D

1.jpg 2.jpg 3.jpg 5.jpg

4.jpg

fotelika nie potrzebuję, bo mam z maxi-cosi no ale jak był w zestawie to brałam :) będzie awaryjny razie "w"
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    28,2 KB · Wyświetleń: 73
  • 2.jpg
    2.jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 61
  • 3.jpg
    3.jpg
    28,5 KB · Wyświetleń: 68
  • 4.jpg
    4.jpg
    28,5 KB · Wyświetleń: 64
  • 5.jpg
    5.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 67
reklama
Do góry