reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki samochodowe - nasze przemyślenia, marzenia, pomysły, plany ;)

reklama
Dziewczyny znacie wózki marki emmaljunga czy teutonia ? dziś znalazłam sklep/hurtownię z niesamowitą ilością wszystkiego dla dzidziusia, oglądałam wózki i z tych marek najbardziej mi się podobały, ta pierwsza jest szwedzka druga niemiecka.
 
Wozki Emmaljunga sa dosc drogie z tego co wiem a klasowo podobne do X-Landera czy Jedo. Juz mnie powoli znajomi uswiadamiaja ;)

Calkiem dobrze jest kupic wozek takiej firmy, ktora ma w Polsce, nawet dosc niedaleko np serwis gwarancyjny. Wozki tez sie psuja.

Zwrocono mi uwage na to aby kola byly duże, pompowane, z przodu z mozliwoscia ustawienia na zwrotne i zablokowania ich, aby gondola byla duza - rodzimy latem wiec dobrze by bylo aby dzieciaczki przejezdzily zime w gondolach - wiec musza one byc z tych wiekszych.

Dobry system to tez regulacja raczki - ja mam 176 cm, ale moja tesciowka 155 wiec wiadomo...

Trzeba tez miec.na uwadze ze im wiecej.funkcji tym wiecej opcji.do.popsucia.

Co do obic wozkow... Czarne sa smutne i wi dać na nich zabrudzenia nie mniej niż na jasnych. Najlepszą opcją przy.kupowaniu nowego cabrio jest.wybór kolorów naturalnych, nie drazniacych dziecka (absolutnie zadne oczoje*ne żarówki), pośrednich.

To kilka takich moich uwag spośród tego o czym uświadamiają mnie znajomi rodzice.
 
Polecam te fisher prince:
FISHER PRICE NOWY LEŻACZEK BUJACZEK X6144 DO 18 KG (3690973393) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
ja mam tego typu, no inna kolorystyka, bo był kupiony dla małej i do tej pory jej służy:)


wlasnie taki fotelik bede chciala kupic ... czy z fishera to sie okaze ale bede jeszcze to ogladac :)


alex ja mam czarny wozek i powiem ci ze nie zamienila bym go na zaden inny kolor !!
66725.M.jpg


47405.M.jpg


nie wiem czy bedziecie widzialy te foty - dajcie znac ...
 
alex oglądałam też te polskie marki które wymieniłaś ale jak dla mnie to zarówno designersko jak i pod względem wykonania to niebo a ziemia, x landery i jedo nie podobają mi się. Jeszcze dużo czasu więc będę się rozglądać ja tez byłam instruowana przez moją przyjaciółkę, ona ma właśnie teutonię i pokazała mi drobne a wazne rzeczy jak na przykład odczepiany podczas upału pokrowiec z daszku w spacerówce i zostaje wtedy sama siatka i daszek od słońca z przodu, koła owszem pompowane z tyłu z przodu niekoniecznie ważne żeby były skrętne z przodu, żeby spacerówka była dwukierunkowa, żeby pokrowce były do prania itd ale mi się również musi podobać, jestem estetką i tego nie zmienię, już tak mam :)

mea widać, fajne połączenie czerni z zielenią, jaka to marka, to chyba to jedo? wczoraj coś podobnego widziałam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
alex oglądałam też te polskie marki które wymieniłaś ale jak dla mnie to zarówno designersko jak i pod względem wykonania to niebo a ziemia, x landery i jedo nie podobają mi się. Jeszcze dużo czasu więc będę się rozglądać ja tez byłam instruowana przez moją przyjaciółkę, ona ma właśnie teutonię i pokazała mi drobne a wazne rzeczy jak na przykład odczepiany podczas upału pokrowiec z daszku w spacerówce i zostaje wtedy sama siatka i daszek od słońca z przodu, koła owszem pompowane z tyłu z przodu niekoniecznie ważne żeby były skrętne z przodu, żeby spacerówka była dwukierunkowa, żeby pokrowce były do prania itd ale mi się również musi podobać, jestem estetką i tego nie zmienię, już tak mam :)

od razu odbije - jedo (moje) ma dwukierunkowa spacerowke, odpinana plachte w budzie zeby polepszyc wentylacje - zostaje sama siatak, skretne przednie kola, bude mozna naciagnac jak daszek - swietnie sie sprawdza latem ... do prania jest nie tylko pokrowiec ale i cala obudowa spacerowki i gondoli ... oraz dla mnie najwazniejsza zrecz - ma adaptery do fotelika maxi-cosi cabrio!!!!!!!! a to bylo dla mnie najwazniejsza rzecza !!!!

jesli jeszcze zastanawiacie sie w co warto zainwestowac kase - w CHUSTE !!!!

57577.M.jpg


ta jest elastyczna - dobra na poczatek jak maluszek ma tak do 6 miesiecy ... potem warto zakupic drozsza tkana ... tej uzywam do dzis !!! robila w swej historii za:, nosidlo, plecak, hamak, kocyk, parawan na plazy i wiele wiele innych funkcji ... najwazniejsza to jednak mozliwosc noszenia malucha i luksus posiadania wolnych OBU RAK !!! tu akurat pokazany jest tatus jak chetnie nosi malucha :) na dodatek w grzaskich piaskach w łebie :)

165789.M.jpg


nosilam mloda na plecach jeszcze w tym roku jak poszlismy na wycieczke w gory na klimczok ... mloda miala wtedy troche ponad 3,5 roku !!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
mea - ja na pewno pójdę na szkolenie z chusty, poza wygodą to psychologicznie jest wspaniałe dla dzidziusia że jest tak blisko swoich rodziców :) apropos jak fajnie zobaczyć Twoją buźkę :))

mea no i super, fajnie że mamy różne gusta, mi się po prostu designersko mniej podobały ale Pan powiedział, że z polskich polecałby jedo nie x landera. Ja zakochałam się w emmaljunga.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
mea - ja na pewno pójdę na szkolenie z chusty, poza wygodą to psychologicznie jest wspaniałe dla dzidziusia że jest tak blisko swoich rodziców :) apropos jak fajnie zobaczyć Twoją buźkę :))

ja tam na zadne szkolenie nie jezdzilam - najwazniejsze to nauczyc sie wiazac - korzystalam z youtuba :) i nauczyc dziecko noszenia!!! nie kazde na pocatku to lubi wiec warto uczyc wlasciwie od 2-3 miesiaca !!! latem bedzie troche trudniej bo maluszkowi bedzie goraco !!! ale w chlodniejsze dni trzeba nosic
 
Do góry