reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki samochodowe - nasze przemyślenia, marzenia, pomysły, plany ;)

ja teraz myślę, żeby kupić używany fotelik tak żebym mogła do stelaża od wózka podłączyć, bo dostałam ale firmy 4baby i go nie można pod Bebetto podłączyć, więc muszę kupić odpowiedniej firmy, możecie polecić mi którą z tych firm warto wybrać: ramatti, maxi-cosi, cybex, berber? Może używałyście albo kupiłyście już jakiś ?
 
reklama
ja teraz myślę, żeby kupić używany fotelik tak żebym mogła do stelaża od wózka podłączyć, bo dostałam ale firmy 4baby i go nie można pod Bebetto podłączyć, więc muszę kupić odpowiedniej firmy, możecie polecić mi którą z tych firm warto wybrać: ramatti, maxi-cosi, cybex, berber? Może używałyście albo kupiłyście już jakiś ?

napewno maxi-cosi pasuje do bebetto a to jeden z najlepszych fotelikow w tej klasie ... cybexy tez sa bardzo dobre ... uzywany mc kupisz na allegro w rozsadnych cenach ... uzywki juz od 140 na kup teraz ... dla mnie gra warta swieczki ... tylko dopytaj o ew wypadkowosc !!!
 
Ostatnia edycja:
a my ostatnio zajrzeliśmy do naszego osiedlowego sklepiku z artykułami dla dzieci w celu zakupienia prezentu dla chrześniaka i tak wpadły mi w oko dwa wózeczki jane muum - wielofunkcyjny wózek w ppięknych kolorkach, bardzo leciutki
oraz graco evo - rowniez wielofunkcyjny i leciutki,
oba wózeczki były w niskich cenach:)
 
bardzo dobrze znam wózek jane muum, jest bardzo lekki i wygodny w prowadzeniu. Bardzo fajnym rozwiązaniem jest regulowana rączka co sprawia że wózek jeszcze bardziej przystosowuje się do każdego. Cena według mnie oscyluje w granicach.
 
Witam, juz sa u mnie dwie paczki, a co jest w srodku, to wozek jane muum :))) nie moge doczekac sie dotykala happy :)
 
Klaudynaa, a twój wózek już dotarł? Mój był do odbioru po 6 dniach :szok: też zamówiiony w bobowózki.
 
i ja dzisiaj mam juz swojego "turbo dream'a" ;)) ahh jak sie cieszę, ze udało mi sie go upolować i to w cenie 550 zł za zestaw 3w1 i wygląda jak nówka ;)
 
reklama
Do góry