reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki samochodowe - nasze przemyślenia, marzenia, pomysły, plany ;)

WP_20140506_003.jpgWP_20140506_007.jpga oto wózeczek dla mojej córeczki :-D w końcu go odebrałam :-D zdjęcie nie do końca pokazuje prawdziwy kolor, w rzeczywistości do taki jasny dżins :-D
 

Załączniki

  • WP_20140506_003.jpg
    WP_20140506_003.jpg
    20,4 KB · Wyświetleń: 325
  • WP_20140506_007.jpg
    WP_20140506_007.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 314
reklama

Chwile temu poszłam do przyszłego pokoju mojej małej żeby złożyć wozek i zrobić zdjęcia jak wyglada z fotelikiem, gondola i spacerówka. Ledwie założyłam gondolę a zorientowałam sie, ze mam pasażera ;D Zobacz załącznik 622749 przepraszam za bałagan w tle ale wiele rzeczy jeszcze nie ma swojego miejsca ;)

fajne te bryczki :D
neko celowo bralas na 4 duzych kolach ?? akurat w krakowie na zle chodniki nie ma co narzekac :)
 
chyba nie bede sie kompromitowac ;) tak z reka na sercu to kupilismy 1czpeczke, 4pieluchy i jakies spioszki ze dwie pary, czyli to co wrzucili do koszyka nam mama z siostra ;) kiedys wspominalam ze wpadly w szal i kupily wszytko, lacznie z kocykami itd. wiec to bylo dla nas z glowy.
a jesli chodzi o bardziej konkretne rzeczy to coz, lozeczko dala nam siostra poki co beda w jednym bo mamy mieszkanie 30m ;/ no i mamy w planac w przyszlym roku zmiane na wieksze wiec nie mamy za bardzo jak szalec :/ nawet wozka nie kupilismy bo nie ma go gdzie trzymac i czekamy najpierw na konkretny termin porodu zeby miejsca poki co nie zawalal. ale mamy juz wybrany, chyba ze zmienimy zdanie bo ja czesto zmieniam ;) takze ja bede sie chwalic albo kilka chwil przed porodem albo dopiero jak juz bede miala wszystko na raz. no ale takie zycie ;)
 
z tym lozeczkiem to kiedys czytalam ze blizniaki do 6 miesiaca powinny spac w jednym ze ponoc lepiej sie rozwijaja jak sa razem !!
 
reklama
Mea, ja dostałam wozek od "znajomej". Przywiózł mi go tata, wcześniej go na oczy nie widziałam. W Krakowie są tragiczne chodniki ;/
 
Do góry