reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki samochodowe - nasze przemyślenia, marzenia, pomysły, plany ;)

Ja mam po synusia Tako Jumpera i jestem bardzo zadowolona u nas sprawdzil sie rewelacyjnie,Oliwierek do tej pory by chcial w nim jezdzic :)
 
reklama
byłam w hurtowni dziecięcej ponieważ moja siostra jest też w ciąży (termin ma na połowę lutego) i poprosiła mnie o pomoc w wyborze wózka, na wstępie powiem że zastanawiałam sie nad wózkiem Bebecar IP Op Evolution, co mnie zniechęciło to przede wszystkim waga wózka ponad 18 kg, ja mieszkam na 2 pietrze bez windy więc chciałabym żeby wózek był troszkę lżejszy, poza tym moja koleżanka miała ten wózek i niestety koła... tylne ok bo duże ale mówi że te przednie małe źle się spisywały na naszych polskich wybojach
pan w sklepie bardzo namawiał mnie na wózek Navington Galeon, więc ja to ja wytestowałam go na wszystkie sposoby, wózek całkiem niezły, duże pompowane koła, dobra amortyzacja, spacerówka przodem i tyłem do kierunku jazdy, duża gondola, ale... wygląd spacerówki tragedia... wiszący w styłu materiał, źle dopasowane sedzisko, jak dla mnie odpadł
następnymi wózkami były wózeki polskiej firmy Tako model City Move i wozek Jedo model Fyn oba wózki jak dla mnie super, wpinałam i wypinałam gondole i spacerówkę, szybciutko bez problemu, duże pompowane koła, dobra amortyzacja, duże kosze na zakupy, waga ok 16 kg., pojeździłam troszkę po hurtowni i naprawdę nieźle się prowadzą, co mi sie nie podobało to w wózku Tako te plastikowe okienka, poza tym Tako ma super spacerówkę, wszystko do siebie pasuje, buda nie odstaje, nie wisi (tak jak w większości wózków spacerowych)
podsumowując jak na razie jestem bardzo za wózkiem Jedo Fyn, po przetestowaniu paru modeli jest nr 1 na mojej liście (siostra właśnie ten wózek zamówiła), zastanawiam sie jeszcze nad wózkiem Maxi Cosi Mura 4 (jego jeszcze nie testowałam)
 
Ach dziewczyny tak dla zartu :)

7FB128752D2444E8A9F8283CE849A7DD.jpg
 

Załączniki

  • 7FB128752D2444E8A9F8283CE849A7DD.jpg
    7FB128752D2444E8A9F8283CE849A7DD.jpg
    26,7 KB · Wyświetleń: 109
mia_ maxi cosi mura to też jest to wózek bardzo ciężki, spacerówka 16,6kg, gondola jakieś 5kg, więc pewnie ze stelażem też coś koło 18 kg. Jakbyś nie musiała go wnosić na 2 piętro to bym go poleciła, a tak to pewnie lżejszy będzie lepszy.
 
Super :) ja marze o wózku do biegania ale nie wiem czy taki:
xlander_xrun_12_s.jpg
czy może taki, co go można też do roweru przypiąć:
chariot_corsaire_xl_d.jpg
 

Załączniki

  • xlander_xrun_12_s.jpg
    xlander_xrun_12_s.jpg
    26,1 KB · Wyświetleń: 163
  • chariot_corsaire_xl_d.jpg
    chariot_corsaire_xl_d.jpg
    7,1 KB · Wyświetleń: 161
reklama
Do góry