reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Wózki/foteliki samochodowe

_agnieszka_

Moderatorka
Członek załogi
Rozwiązania
2
Kolejna subtelna reklama ...
Wyleciało ;)
(sory Ola, twój post z cytatem też wyrzuciłam)
Większość postów z ostatnich miesięcy to reklamy jednej firmy, więc -> out ;)

I prośba do wszystkich, jak rzuca się wam w oczy reklama, itd, to zgłaszajcie (jest tam opcja "raportuj", albo choćby na głównym, bo czasem po prostu coś się przeoczy...

To wątek na linki, ale NASZE linki, a nie spamerów itd...

reklama

olaaa7

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Wyleciało ;)
(sory Ola, twój post z cytatem też wyrzuciłam)
Większość postów z ostatnich miesięcy to reklamy jednej firmy, więc -> out ;)

I prośba do wszystkich, jak rzuca się wam w oczy reklama, itd, to zgłaszajcie (jest tam opcja "raportuj", albo choćby na głównym, bo czasem po prostu coś się przeoczy...

To wątek na linki, ale NASZE linki, a nie spamerów itd...

No pewnie, on nie był już potrzebny skoro wyrzuciłaś :)

madzia0902

Rozwiązania
0
Tu wrzucam też nasz Anex

Aniołek 31.07.2017 (*)
O to po starszym dziecku czy używany kupiłaś? Sorrki ale nie pamiętam kto już ma dzieci a kto nie :D Bo ciekawa jestem Twojej opinii na jego temat bo w internecie to ciężko stwierdzić która opinia jest prawdziwa a która to marketing :(

olaaa7

Rozwiązania
0
O to po starszym dziecku czy używany kupiłaś? Sorrki ale nie pamiętam kto już ma dzieci a kto nie :D Bo ciekawa jestem Twojej opinii na jego temat bo w internecie to ciężko stwierdzić która opinia jest prawdziwa a która to marketing :(
Z tego co kojarzę to kupiła używany :)

olaaa7

Rozwiązania
0
Hej i po długich normalnie wyszukiwaniach. W końcu znalazłam. Swój piękny! Matko niby to tylko wozek a jaki problem z wyborem;)

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo ładny :) Podobał mi się x-lander na podobnym stelażu ale M się nie podobał, więc go odrzuciliśmy. A co to za wózek?

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry