reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki/foteliki samochodowe

Ładny ten Espiro, nie wiedziałam, że takie mają 2w1 - ta marka kojarzyła mi się zawsze z takimi bardzo popularnymi (przynajmniej u mnie w mieście) kolorowymi spacerówkami, z małymi plastikowymi kółkami ;) Miałam wrażenie, że co 2 wózek, który mijam, to ten :D
My teraz kupowaliśmy dodatkowy wózek dla synka, bo mamy jeden 3w1, ale chcieliśmy też jakąś dodatkową mniejszą spacerówkę. Od miesiąca mamy Chicco Miinimo i jesteśmy zadowoleni :) Jest stabilny, ale też lekki i zwrotny. Idealnie nadaje się na spacery po mieście. Nasz synek ma w środku wygodnie i co najważniejsze - można wózek rozłożyć całkiem na płasko, gdy mały śpi :)
 
reklama
Coz za subtelna reklama chicco [emoji12]

hchygzu3k7rw3nxc.png

Ale co jak co, chicco ma fajne łóżeczko dostawne next2 me dream, oglądałam ostatnio.
 
Ja nastawiłam się na Quinny Moodd 2w1, opinie co prawda znalazłam różne ale planuje zobaczyć na żywo, później ewentualnie zamówię :)
 

Załączniki

  • wozek-dzieciecy-wielofunkcyjny-quinny-moodd.jpg
    wozek-dzieciecy-wielofunkcyjny-quinny-moodd.jpg
    32,8 KB · Wyświetleń: 152
Hej dziewczyny, podpowiem Wam jedną rzecz, pewnie niektóre o tym wiedzą ale inne nie, mianowicie szukajcie sklepów z wózkami gdzie mają sztucznego "dzidziusia" obciążenie, najlepiej z 9 kg. Różnica między pustym wózkiem a takim z obciążeniem jest kolosalna, a w końcu na pusto jeździć nie będziemy :D Co mi się w sklepie jeździło fajnie jakimś wózkiem to po włożeniu obciążenia ten wózek zmieniał się o 180 stopni i zazwyczaj już taki fajny nie był. Dlatego serio nie kupujcie wózka po jeździe na pusto :D Dla mnie póki co numerem jeden jest Anex sport, ale liczę że jednak uda mi się znaleźć coś tańszego :)
 
Ja nastawiłam się na Quinny Moodd 2w1, opinie co prawda znalazłam różne ale planuje zobaczyć na żywo, później ewentualnie zamówię :)
Mnie się nie podoba, budka w spacerówce jak i kosz są małe no i jest ciężki bo waży ponad 15 kg. Poza tym ten typ spacerówki jakoś mnie nie przekonuje. Gondola też jest mała i wąska bo ma tylko 30cm w środku.
 
Kolejna subtelna reklama ...
Wyleciało ;)
(sory Ola, twój post z cytatem też wyrzuciłam)
Większość postów z ostatnich miesięcy to reklamy jednej firmy, więc -> out ;)

I prośba do wszystkich, jak rzuca się wam w oczy reklama, itd, to zgłaszajcie (jest tam opcja "raportuj", albo choćby na głównym, bo czasem po prostu coś się przeoczy... [emoji15]

To wątek na linki, ale NASZE linki, a nie spamerów itd...

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Wyleciało ;)
(sory Ola, twój post z cytatem też wyrzuciłam)
Większość postów z ostatnich miesięcy to reklamy jednej firmy, więc -> out ;)

I prośba do wszystkich, jak rzuca się wam w oczy reklama, itd, to zgłaszajcie (jest tam opcja "raportuj", albo choćby na głównym, bo czasem po prostu coś się przeoczy... [emoji15]

To wątek na linki, ale NASZE linki, a nie spamerów itd...

0d1yrjjgtd95fou3.png
No pewnie, on nie był już potrzebny skoro wyrzuciłaś :)
 
reklama
Do góry