reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

Wózki /foteliki samochodowe

oliwiapatrycja

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Wózki /foteliki samochodowe jakie polecacie? jakie macie w planach?

reklama

oliwiapatrycja

Rozwiązania
0
Ja przy synku miałam wózek amelis delti 2w1
Szczerze go polecam, lekki w prowadzeniu, łatwo się składa, możliwość przekładnia gondoli i spacerówki w obie strony, przednie koła mniejsze skrętne z możliwością blokady.
Teraz też chyba go kupie ale tym razem używany ;-)
Screenshot_2018-02-01-15-24-36.png

Załączniki

Jagoda Jagoda

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
1
Przy pierwszym dziecku kupiłam wózek wielofunkcyjny jakiejś polskiej firmy,ale nie pamiętam nazwy. Szczerze nienawidziłam tego wózka,bo był strasznie ciężki i poruszanie się z nim to była katorga,więc jak tylko było to już możliwe to kupiłam zwykłą parasolkę i dziecko do niej przesadziłam.

Teraz gdybym miała kupować wózek,to wybrałabym zdecydowanie Greentom.

Ankan

Rozwiązania
0
Ja przy synku miałam wózek amelis delti 2w1
Szczerze go polecam, lekki w prowadzeniu, łatwo się składa, możliwość przekładnia gondoli i spacerówki w obie strony, przednie koła mniejsze skrętne z możliwością blokady.
Teraz też chyba go kupie ale tym razem używany ;-)Zobacz załącznik 837781
Wczoraj właśnie też na nie patrzyłam i widziałam dużo pozytywnych opinii :)

asia0509

Miasto
Skarżysko Kamienna
Rozwiązania
0
Ja polecam baby jogger city elite. W zasadzie to jedyny z jakim miałam kontakt, ale jest naprawdę super! Leciuteńki stelaż, składany jedna ręką, gondola wkladana na zatrzaski, możliwość zamontowania fotelika (w naszym przypadku maxi cosi ) , spacerowka ma jedna wadę (ktora jest w sumie i zaleta) jest głęboka i jak przypniesz dziecko 5punktowymi pasami to przy zasłoniętej budzie nie widzi otoczenia ale dla starszaka który może siedzieć z pałąkiem lub tacka jest genialny. Rozkładanie spacerówki za pomocą pasa(można zrobić tp jedna ręką. A co najważniejsze - 3duze zdejmowane kola pozwalają na przejazd po wielu nawierzchniach. A dzięki możliwości wypięcia kół stelaż zmieści sie nawet w małym bagażniku.
polecam na yt zobaczyć filmik dotyczącym tego modelu.

elisse

Rozwiązania
0
Ja córkę woziłam w Jedo-Fyn i bardzo go nie lubiłam a mąż bardzo kochał na szczęście drugi był syn ( wózek był liliowy), więc kupiłam Bugaboo cameleona używanego . W maju sprzedałam te wózki i zostawiłam sobie tylko spacerówkę baby jogger city mini. A tu niespodzianka i kolejne bobo w drodze. Teraz upatrzyłam sobie model city select, więc tak jak asia0509 zostałam fanką tych wózków. Jest teraz taki wybór, że oczopląsu można dostać

asia0509 ja jakoś nie zauważyłam tego jak dziecko siedzi, to większość widzi. Całkiem budkę zasłaniałam tylko przy ostrym słońcu, jak dzieci same chciały

asia0509

Miasto
Skarżysko Kamienna
Rozwiązania
0
Ja córkę woziłam w Jedo-Fyn i bardzo go nie lubiłam a mąż bardzo kochał na szczęście drugi był syn ( wózek był liliowy), więc kupiłam Bugaboo cameleona używanego . W maju sprzedałam te wózki i zostawiłam sobie tylko spacerówkę baby jogger city mini. A tu niespodzianka i kolejne bobo w drodze. Teraz upatrzyłam sobie model city select, więc tak jak asia0509 zostałam fanką tych wózków. Jest teraz taki wybór, że oczopląsu można dostać

asia0509 ja jakoś nie zauważyłam tego jak dziecko siedzi, to większość widzi. Całkiem budkę zasłaniałam tylko przy ostrym słońcu, jak dzieci same chciały

pewnie zależy od wieku dziecka, bo przypicie 7/8m we wszytkie pasy powodowało że był mocno schowany i mało co widział. Oczywiście nie mowie o widzeniu przodu (bo to oczywiste, że widzi wszytsko) chodzi mi o boki bo wózek jest głęboki (mocno zabudowane boki) ale tak jak napisałam ze to i minus i plus jednocześnie

Maljan

Rozwiązania
0
A macie jakąś opinie o wózkach Bebetto? Konkretnie chodzi mi o model torino lub silvia. Ja się nie znam, dopiero zaczynam coś przeglądać i te podobają mi się wizualnie :)

reklama

chomiczka007

Moderatorka
Członek załogi
Rozwiązania
0
Ja w temacie wózków siedzę od dawna bo mam fioła na ich punkcie i z racji tego ze z synem mialam byle jaki wózek, ktory doprowadzal mnie do szalu teraz poluje na wozek idealny, ma byc wygodny dla mnie, wygodny dla dziecka i ŁADNY gustuje raczej w takich bardZiej nowoczesnych pojazdach i od początku chcialam JEDO TRIM. Teraz mam jeszcze 3 inne typu wiec nie wiem finalnie co wybiore. Zaraz Wam wszystkie pokaże

[/url]

[/url]

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry