reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki /foteliki samochodowe

reklama
Ojeju to strasznie duzo. Ja jeszcze za wózkiem i fotelikiem się nie rozglądam, chyba nie chce dostać zawrotu głowy od tych cen [emoji28]


oar8flw1mdp5ujvp.png
 
Jakiś miesiąc temu kupiliśmy od znajomych fotelik samochofowy maxi cosi city, bez isofix ,na pasy, wtedy czytałam trochę o tym, stwierdziłam, że może jest to zbędny bajer, ale dziś mam wątpliwości [emoji16]

Nie wiem, czy go nie sprzedamy i kupimy taki z bazą...

Czytałam, że większość rodziców niepoprawnie montuje te foteliki zapinane pasami. Nie wiem, czy byłabym lepsza [emoji16]

Wybitnie dużo też nie jeździmy, ale w czerwcu następnego roku bedziemy chcieli wybrać się na wakacje, więc jednak wolałabym mieć coś bezpiecznego i łatwo montowanego.

Co do wózka nie umiem nic konkretnego powiedzieć. Na pewno będziemy brać jakiś 2w1, fotelik porządny osobno.

Wózki... No co można powiedzieć o nich, poza skomentowaniem ich wyglądu? Po zdjęciach i opisach nie wiadomo, czy będzie nam się go łatwo składać, łatwo prowadzić... Dla mnie najważniejsze są aspekty praktyczne, więc pewnie wybierzemy się do sklepu i pooglądamy i potestujemy wózki na żywo. Może jak coś nam w oko wpadnie to uda się kupić z drugiej ręki, albo z outletu :) chyba, że dziadki się zaoferują [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]

[emoji255]21.08[emoji255]
8une3e3kck8m6mea.png
 
Ja wam w ciemno polecę firmę ABC Design, taki planowałam. Mnie osobiście nie podobają się czarne wózki, ale z tego co sobie oglądałam, to mają sporo wersji kolorystycznych, grunt żeby ta rama była, bo wózek jest rewelacyjny (taki miałam z Jankiem).
Zobacz załącznik 838334

Ale teraz muszę kupić podwójny, niestety ABC bliźniacze mi nie leżą. Z bliźniaczych myślę o takim Mikado Duet. Niestety, ten który mi się podoba trochę za dużo kosztuje.
Zobacz załącznik 838335
Hej a gdzie mieszkasz? Bo nie wiem,czy by Ci się opłacało z Polski ściągać,ale jakby coś ja mam po moich bliźniakach aż 2 wózki na sprzedaż. Niestety są to już takie bez gondoli, pierwsze mieliśmy Baby Jogger City Select Double -jeden za drugim, a potem sprowadzałam z Niemiec Bumbleride Indie Twin , był fantastyczny,ale dzieci mi wyrosły a ja do dziś nie mam czasu zrobić zdjęcia i wystawić na sprzedaż :( https://bamboolababy.files.wordpress.com/2013/03/bumbleride.jpg
 
Hej a gdzie mieszkasz? Bo nie wiem,czy by Ci się opłacało z Polski ściągać,ale jakby coś ja mam po moich bliźniakach aż 2 wózki na sprzedaż. Niestety są to już takie bez gondoli, pierwsze mieliśmy Baby Jogger City Select Double -jeden za drugim, a potem sprowadzałam z Niemiec Bumbleride Indie Twin , był fantastyczny,ale dzieci mi wyrosły a ja do dziś nie mam czasu zrobić zdjęcia i wystawić na sprzedaż :( https://bamboolababy.files.wordpress.com/2013/03/bumbleride.jpg
A który woz bardziej polecasz ?
 
A który woz bardziej polecasz ?
To zależy gdzie mieszkasz i jakie masz potrzeby. Jak urodziły się bliźnięta mieszkaliśmy w mieszkaniu w centrum miasta, wiec brałam pod uwagę: szerokość,czy wjadę do windy, do sklepu, czy zmieszczę się na krawężniku,czy jest lekki czy ciężki. Na sam start Baby Jogger był świetny, potem gdy dzieci podrosły chciały jeździć przodem do kierunku jazdy i miec ze soba kontakt i byli tez coraz ciężcy, zaczęliśmy też wyjeżdżać na wycieczki : lasy, plaża i tam ekstra sprawdził się Bumbleride na wielkich pompowanych kołach, prowadziło się go lekko i był jak samochód terenowy :)
 
reklama
To zależy gdzie mieszkasz i jakie masz potrzeby. Jak urodziły się bliźnięta mieszkaliśmy w mieszkaniu w centrum miasta, wiec brałam pod uwagę: szerokość,czy wjadę do windy, do sklepu, czy zmieszczę się na krawężniku,czy jest lekki czy ciężki. Na sam start Baby Jogger był świetny, potem gdy dzieci podrosły chciały jeździć przodem do kierunku jazdy i miec ze soba kontakt i byli tez coraz ciężcy, zaczęliśmy też wyjeżdżać na wycieczki : lasy, plaża i tam ekstra sprawdził się Bumbleride na wielkich pompowanych kołach, prowadziło się go lekko i był jak samochód terenowy :)
Nadal masz na sprzedaż te wozy ?
 
Do góry