reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki

My mamy spacerówkę chicco echo. Lekka, mało miejsca ale szału nie ma.. jeździłam nią tylko jak musiałam.. np szybkie zakupy albo braliśmy na wczasy


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
U nas będzie chyba właśnie chicco urban cały zestaw z fotelikiem z adapterem... bardzo mi sie spodobał

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
1510909693-ac7c264d19c8bc32-aaaaaa.png


Co uważacie o takim wózku?

 
1511041643-61caf9eb3799f306-aaaaaa.jpeg
1511041663-2b82817c34b9273b-aaaaaa.jpeg
1511041677-06ed15b54fe1fa37-aaaaaa.jpeg


Ja się jeszcze na nim nie zawiodłam, mi się go bardzo dobrze prowadzi i jest lekki a to dla mnie bardzo ważne

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Brak isofica nie wyklucza bazy. Trzeba tylko zwrocic uwage zeby baza byla przystosowana do przypieciapasami. Nasz graco przypinam pasami. Mc tez ma minimum jedna baze na pasy tylko nie pamietam ktory model.
 
reklama
Zajrzyjcie na stronę X-lander mają tam outlet ze swoimi używanymi wózkami po naprawach i przeglądzie producenta- myślę że fajna opcja, żeby było taniej i bezpiecznie.
 
Do góry