reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki

reklama
Cześć Dziewczyny, pomóżcie bo mam dylemat, rozglądam się za kupnem wózka, będę mieć chłopca i spodobała mi się Bexa Cube tylko kolor jest trochę kontrowersyjny, mnie się Bardzo, ale to bardzo podoba tylko nie wiem czy do chłopca pasuje, co sądzicie?
 

Załączniki

  • 26827613_1011931665612366_1297408147_o.jpg
    26827613_1011931665612366_1297408147_o.jpg
    442,6 KB · Wyświetleń: 210
Zola ... Nie mój klimat. Nie wyobrażam sobie swojego synka w takich kolorach wozic, ale skoro tobie się podoba to nie patrz na to co mówią inni ... To i tak wózek na rok ... Chyba że spacerówka też jest taka [emoji13]

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny, pomóżcie bo mam dylemat, rozglądam się za kupnem wózka, będę mieć chłopca i spodobała mi się Bexa Cube tylko kolor jest trochę kontrowersyjny, mnie się Bardzo, ale to bardzo podoba tylko nie wiem czy do chłopca pasuje, co sądzicie?
Nie jest różowy, więc czemu nie. A co na to pan tata?
 
Tacie też się podoba, bo wszystkie te wózki w większości teraz to szarość, bo modne a ten taki trochę inny. Jak nie będzie lata to chociaż mój chlopaczek będzie mieć kolory dookoła siebie :-)
 
reklama
@caltha my też Joie mytrax.
Tyle się naoglądałam na żywo i w necie, że już mi się nazwy kręcą :)
Fotelik teraz jest pod znakiem zapytania czy Maxi-cosi city czy Joie I-gemm :)
Chcemy kupić w kwietniu żeby gwarancji nie tracić za dużo :)
 
Do góry