reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki

@caltha my też Joie mytrax.
Tyle się naoglądałam na żywo i w necie, że już mi się nazwy kręcą :)
Fotelik teraz jest pod znakiem zapytania czy Maxi-cosi city czy Joie I-gemm :)
Chcemy kupić w kwietniu żeby gwarancji nie tracić za dużo :)
Ja muszę tylko sprawdzić czy da radę dostawkę doczepić, bo córka leń spacerowy
 
reklama
@caltha to moje pierwsze dziecko także mi akurat dostawka nie robi różnicy :)
Chciałam zainwestować w porządną spacerówkę żeby za kilka miesięcy nie wydawać druki raz kasy.
Myślę, że to dobry wybór będzie :)
Joie mytrax ma pozytywne opinie :)
 
@caltha to moje pierwsze dziecko także mi akurat dostawka nie robi różnicy :)
Chciałam zainwestować w porządną spacerówkę żeby za kilka miesięcy nie wydawać druki raz kasy.
Myślę, że to dobry wybór będzie :)
Joie mytrax ma pozytywne opinie :)
Szwagierka ma litetraxa i jest super, a mytrax to lepsza wersja. Ja też że względu na spacerówkę i miejsce i sposób składania
 
Składa się super łatwo i szybko :)
Do tego jest wyższy i głębszy od litetrax :)
Gondola może nie jest super zabudowana, ale na lato maj-czerwiec-lipiec-sierpień-wrzesień to w sam raz :)
 
ref=ox_sc_act_image_24

Hej. Przydała by mi się rada. Co prawda mam już dziecko ale "stare" 14letnie. I w kwestii wózków i fotelików jestem trochę zielona. Mieszkam na 2piętrze wysokim bez windy i chciałabym wózek możliwie lekki. Co prawda wybrałam TecTake 3 in 1 Wózek wózek Buggy Baby Jogger Reise Buggy ale może jest jakiś lepszy. Nie chcę wydawać mnóstwa pieniędzy.
Druga kwestia to fotelik. W aucie nie mamy systemu isofix. Czy warto kupić fotelik 0-18 czy lepiej osobno dla malucha i dla większego dziecka.
 
@Blondynka1988 ale jaki? Mąż chce mnie z domu wyrzucić jak zaczynam znowu temat. Mówi że mamy czas. Z wózkiem to i tak "moje zmartwienie" bo to ja będę najczęściej dźwigać. Jak będę sama z dzieckiem to sobie nie wyobrażam żeby na spacer nie wyjść. A fotelików jest okropnie duży wybór. Mnie się podobają te do 18 z możliwością montowania tyłem do kierunku jazdy bo to bezpieczne ale mąż twierdzi że mało praktyczne.
 
My z mężem wybraliśmy tyłem do kierunku jazdy maxi cosi citi.
Podoba mi się kiddy evolution pro 2 albo maxi cosi cabrioFix. :)

Te pierwsze zawsze są tyłem do kierunku jazdy :)
 
reklama
@caltha fajny jest. Trochę drogi. Ale problem jest z isefix em. Nie mamy tego systemu. Niby taki fotelik można montować pasami ale wydaje mi się że bezpieczniejszy jest taki dedykowany do pasów.
 
Do góry