reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wozki i cale szalenstwo zakupowe

reklama
aniab - mam ten z CANPOL - odkupiłam od znajomej, jej się przydał 2 razy więc wykorzystałam okazję :) wydaje się,,solidny" ale jak będzie w praktyce to się okaże ;)
 
Ja mam po poprzedniej ciąży jeszcze ręczny laktator Philips Avent. Nie używałam go dużo, ale spelnial swoja funkcje. Nie mam porównania z innymi wiec ciężko jest określić czy byl dobry czy tez slaby...
 
Ja tez mam philips avent, ale ja sie z nim bardzo męczyłam. Nie wiem czy to wina laktatora czy moich piersi, generalnie aby odciągnąć 50 ml to spędzałam godzinę. Teraz jeszcze nie kupowałam, na początek to ewentualnie mam ten, zobaczymy jak sie rozkręci laktacja. Jak urodzicie to mam nadzieje ze będziecie sie dzielić opiniami na temat swoich i wtedy kupię inny :-)
 
Ja też mam ręczny laktator aventu i mogę go polecić. Po pierwszym porodzie koleżanka zdradziła mi sekret, że najlepiej jest po przystawieniu laktatora do piersi nacisnąć szybko pompkę kilka razy pod rząd aż wytworzy się próżnia i potem mleczko samo spływało, potem znów kilka razy nacisnąć itd.
Ja nigdy nie lubiłam ściągać mleka, nie potrafiłam się na tym skupić i było to dla mnie nieprzyjemne, ale czasem trzeba było.
 
Ja tez mam reczny ale przy synku malo go uzywalam, maly radzil sobie lubial pojesc, ewentualnie samo lecialo przy nadmiarze.
Zobaczymy teraz bo chyba produkcja rusza, moja kruszynka malo je a mi wlasnie cycki robi a sie coraz ciezsze I zaczynaja troszke pobolewac bokami
 
Ja na razie za radą mamy nie kupowałam laktatora, w razie czego kupię gdy będzie potrzebny. Pod koniec tygodnia przyjdą do mnie ozdóbki do łóżeczka.
 

Załączniki

  • 13719479_1022939967761566_4206843564208297386_o.jpg
    13719479_1022939967761566_4206843564208297386_o.jpg
    105,6 KB · Wyświetleń: 185
reklama
Azamamew ja bym radzila kupic.. moj maz po wyjsciu ze szpitala szybko biegl po laktor. Nagle mialam nawal pokarmu dziecko tak nie chcialo jesc albo ja nie umialam dobrze przykladac , dostalam goraczki tak bolalo i musialam szybko odciagnac mleko. Na szybko takinkupil beznadziejny. Pozniej kupilam bio gaia- tuffi. Dsc zadowolona bylam z niego. Nie korzystalam duzo, ale jak gdzies musialam isc aby zostawic mleko. Jeszcze co mi radzila polozna to isc pod prysznic ciepla woda i porzadnie wymasowac te piersi. Faktycznie to tez pomoglo.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry