reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wozki i cale szalenstwo zakupowe

reklama
Co do fotelika to proponuje z tych bezpiecznych jesli kupujesz z bazą to liczy sie wygląd i cena jeśli bez to fotelik musi pasować do auta. Nam wybieranie zajeło1,5 h Pan w sklepie przymierzył do auta 9-10 różnych pasowały 3 wybraliśmy ten ktory pasował najlepiej padło na cybex aton 3
 
Dokladnie. Jesli fotelik bez bazy to dobrze udać sie do sklepu gdzie maja możliwość zamontowania fotelika w samochodzie i sprawdzenia czy pasuje bo to wcale nie jest oczywiste. Ja ten pierwszy mam Cybex Aton 4 z baza, wiec nie bylo problemów z przymiarka. No i warto spojrzeć na wyniki jakie ma fotelik w testach bo to jednak o bezpieczeństwo naszych pociech chodzi.
 
Dziewczyny mam pytanie odnośnie smoczków do butelki. Planie znowu karmic piersią ale jedna butle z dobrym smokiem warto miec. I mam butelkę tylko smoczek musze dokupić a nie wiem jaki bedzie najlepszy żeby nie zaburzal naturalnego odruchu ssania piersi... Moze macie jakies doświadczenia?? Cos poleconego?
 
ja mam laktator medela i dokupilam smoczek medela calma, ktory udaje cycka ale nie wiem na ten temat nic poza tym, ze mamowymi z instagrama tez medeli uzywa :D
 
reklama
ja mam na zimę śpiworek z wypełnieniem z wełny w środku. jest mnóstwo takich np. na allegro.
akurat ten dostałam od koleżanki.
są też takie z wypełnieniem z polaru.
chyba ważne jest to, zeby na zewnątrz była tkanina nieprzemakalna/ wodoszczelna I wiatroszczelna.
 
Do góry