reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wozki i cale szalenstwo zakupowe

reklama
Fajnie wozeczki ale widze, ze wiekszosc to 3w1 I ciezko wyszukac samej gondoli z fotelikiem bez spacerowki...
 
Hej. My też już się rozglądamy za wózkiem. Od początku spodobał mi się riko nano, ale poszperaliśmy w internecie i nie ma za dobrych opinii.. więc zrezygnowaliśmy. bardzo mi się podoba adamex pajero, ale nie wiem czy nie pójdziemy w stronę sprawdzonego tako. A co myślicie o dodatkowych amortyzatorach w wózkach? Taki np jest w adamex barletta, Ja się boję, że szybko się wyrobią.
 
Hej. My też już się rozglądamy za wózkiem. Od początku spodobał mi się riko nano, ale poszperaliśmy w internecie i nie ma za dobrych opinii.. więc zrezygnowaliśmy. bardzo mi się podoba adamex pajero, ale nie wiem czy nie pójdziemy w stronę sprawdzonego tako. A co myślicie o dodatkowych amortyzatorach w wózkach? Taki np jest w adamex barletta, Ja się boję, że szybko się wyrobią.
Ja o riko widziałam akurat same pozytywne ale nadal też szukamy czegoś gdyż riko nano jest ciężki i nie wiem czy się na niego zdecyduje gdyż 2 piętro w bloku bez windy :|
 
Też mamy ten problem, tyle że mieszkamy na 3 piętrze też bez windy, Planujemy stelaż zostawiać na dole w rowerowni, a ja będę z gondolą i dzidzią wychodzić. Mąż po pracy będzie brał stelaż. Zobaczymy jak wyjdzie w praniu.
 
reklama
Ja w sumie to chyba zdecyduje sie na bekse gondole ze spacerowką a do tego dokupie porządny fotelik z bazą a za jakiś czas moze porządną spscerówke typu parasolka na wyjazdy wakacyjno różne
Pani w sklepie wózkowym powiedziała mi że w lutym są targi więc po nich bedą nowości i wszystko może się zmienić
 
Do góry