reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wozki i cale szalenstwo zakupowe

reklama
Dziewczyny, kupujecie elektroniczną nianię? Ja na początku byłam przeciwna, ale teraz zaczęłam się zastanawiać. Nasze mieszkanie ma 3 pokoje, to nie wielki dom czy jakiś pałac, ale koleżanka zwróciła mi uwagę, że jak będziemy w salonie, a dziecko w sypialni to możemy nie usłyszeć jego płaczu. Teraz myślę, że jednak kupię jakąś najprostszą nianię, a jakie są Wasze opinie?
 
Dziewczyny, kupujecie elektroniczną nianię? Ja na początku byłam przeciwna, ale teraz zaczęłam się zastanawiać. Nasze mieszkanie ma 3 pokoje, to nie wielki dom czy jakiś pałac, ale koleżanka zwróciła mi uwagę, że jak będziemy w salonie, a dziecko w sypialni to możemy nie usłyszeć jego płaczu. Teraz myślę, że jednak kupię jakąś najprostszą nianię, a jakie są Wasze opinie?
Ja raczej też kupuje :)
 
Dziewczyny, kupujecie elektroniczną nianię? Ja na początku byłam przeciwna, ale teraz zaczęłam się zastanawiać. Nasze mieszkanie ma 3 pokoje, to nie wielki dom czy jakiś pałac, ale koleżanka zwróciła mi uwagę, że jak będziemy w salonie, a dziecko w sypialni to możemy nie usłyszeć jego płaczu. Teraz myślę, że jednak kupię jakąś najprostszą nianię, a jakie są Wasze opinie?
Ja nie kupujebman 2 pokojowe mieszkanie i wszystko slychac ale mojej bratowej sie przydalo dodam ze ma dom z podworkiem
 
Dziewczyny, kupujecie elektroniczną nianię? Ja na początku byłam przeciwna, ale teraz zaczęłam się zastanawiać. Nasze mieszkanie ma 3 pokoje, to nie wielki dom czy jakiś pałac, ale koleżanka zwróciła mi uwagę, że jak będziemy w salonie, a dziecko w sypialni to możemy nie usłyszeć jego płaczu. Teraz myślę, że jednak kupię jakąś najprostszą nianię, a jakie są Wasze opinie?
ja mialam przy corce i teraz tez uzywac bede. mama 3 pokojowe meiszkanie ale nie wyobrazam sobie zycia bez niani naparwde. super sprawa. ja maialam jeszcze te czujniki oddechu i tez je stosowalam. ja naparwde polecam.
 
Kasia taki dokładnie monitor miałam :) użyłam raz i rzuciłam w kąt ale niania jest ekstra używaliśmy dopóki sie nie roztrzaskała kilka lat bo nawet d użył dzieckiem na wyjazdach wieczorem jak szliśmy np w domku letniskowym na ognisko przed domkiem a mała spała na gorze :) jest bardzo czuła i długo nam służyła :)
 
Kasia taki dokładnie monitor miałam :) użyłam raz i rzuciłam w kąt ale niania jest ekstra używaliśmy dopóki sie nie roztrzaskała kilka lat bo nawet d użył dzieckiem na wyjazdach wieczorem jak szliśmy np w domku letniskowym na ognisko przed domkiem a mała spała na gorze :) jest bardzo czuła i długo nam służyła :)
ja detektor uzywalam- tzreba tylko pamietac zeby wylaczyc jak sie dziecko bierze. dla mnie byl super. raz mi zycie uratowal a raczej nie mi tylko malej. tajkkze ja teraz tez bede uzywala. ale jak kto woli oczywiscie
 
reklama
Prosta spawa ja zapominałam wyłączać i wył tak ze w panice nie wiedziałam jak wyłączyć i obudziłam i dziecko i pół bloku :)
Wiem tez ze wielokrotnie sie przydaje (całe szczęście) wiec nie neguję ale osobiście chyba nie będę stosować :) tzn kupić juz nie kupię chyba ale nianię owszem i najchętniej wlasnie tą :)
 
Do góry