reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki i foteliki, czyli trudne wybory ;)

Dziś sprawdziłam jeszcze w testach i kolejny fotelik który ma bardzo dobre noty w testach bezpieczeństwa to cybex aton q akurat do niego sa adaptery do wózka który wybrałam bo do recaro nie ma opcji :(

a co co do wózków ja znów zdecydowałam sie na bugaboo , tak po mieście i wogole dobrze sie prowadził , a w mojej okolicy jest brak chodników głownie ulice i las wiec mam jeszcze po Synku Emaljunge i ja wykorzystam tylko muszę tapicerkę nowa zamówić bo mi jakoś zrozowiala i wyblakła ehh ekologiczna skóra czy coś w tym stylu ...
 
reklama
My z mężem podjęliśmy już decyzję. X-Lander X- Run i żaden inny :-D Wózek zwrotny, lekki, typowy dla nas, przeznaczony też do biegania :cool2:Spacerówa waży nieco ponad 11 kg, trójkołowiec. Pooglądaliśmy, podotykaliśmy, jesteśmy zachwyceni :-) Wybieramy wersję z xlanderowskim fotelikiem i dodatkowo trzeba dokupić torbę, ponieważ nie ma w zestawie ;-) Myślę, że będziemy zadowoleni.
 
My z mężem podjęliśmy już decyzję. X-Lander X- Run i żaden inny :-D Wózek zwrotny, lekki, typowy dla nas, przeznaczony też do biegania :cool2:Spacerówa waży nieco ponad 11 kg, trójkołowiec. Pooglądaliśmy, podotykaliśmy, jesteśmy zachwyceni :-) Wybieramy wersję z xlanderowskim fotelikiem i dodatkowo trzeba dokupić torbę, ponieważ nie ma w zestawie ;-) Myślę, że będziemy zadowoleni.

A jak jest ze stabilnością tych wózków? Bo słyszałam, że cięższe dziecko może przeważyć wózek. I czy jego wielkość po złożeniu nie jest wieksza od 4-kołowca? Jak się jeździ po np. lesie? Ale skoro jest do biegania to pewnie dobrze. Rozumiem, ze jeszcze go nie kupiłaś, ale moze coś się orientujesz.
 
Wydawał mi się być stabilny, czytałam sporo opinii na jego temat i ma raczej dobre. Nie patrzałam na wielkość po złożeniu, i tak nie przemieszczamy się nigdzie samochodem. Czytałam , że z zaspami sobie dobrzśe radzi :cool2:. Dzień przed przymiarka do tego x-landera jeździłam wózkiem z tako. I chciało mi się płakać na myśl, że przyjdzie mi się tak z wózkiem męczyć, dlatego x-lander zrobił na mnie tak dobre wrażenie. Ale ja to jestem niska chudzina :zawstydzona/y:więc jeśli chodzi o wózek to patrzę głównie na to żeby był lekki i zwrotny i bym mogła sama go znieść po schodach, co w przypadku większości innych wózków jest niewykonalne.
 
Wydawał mi się być stabilny, czytałam sporo opinii na jego temat i ma raczej dobre. Nie patrzałam na wielkość po złożeniu, i tak nie przemieszczamy się nigdzie samochodem. Czytałam , że z zaspami sobie dobrzśe radzi :cool2:. Dzień przed przymiarka do tego x-landera jeździłam wózkiem z tako. I chciało mi się płakać na myśl, że przyjdzie mi się tak z wózkiem męczyć, dlatego x-lander zrobił na mnie tak dobre wrażenie. Ale ja to jestem niska chudzina :zawstydzona/y:więc jeśli chodzi o wózek to patrzę głównie na to żeby był lekki i zwrotny i bym mogła sama go znieść po schodach, co w przypadku większości innych wózków jest niewykonalne.

A to fajnie, bo myślałam ze też takie ciężkie te wózki jak mutsy.
 
Kiedyś pisałam że jesteśmy zaintereswani tym wózkiem navington cadet - wizualnie super ale jakość beznadziejna jak chwyciłam to cały się telepał ;/ i znów mamy problem co wybrać wrr,,,,
 
Olushia pamiętam że kiedy ja pierwszy raz stałam przed wyborem wozka to tez oglądałam navingtona cadeta, i dzieki tobie przypomniałam sobie o nim. I potwierdzam to co napisałaś, dziwny jakiś, też miałam wrażenie jakby miał się rozlecieć za moment,a to tylko przymiarka w sklepie, a co dopiero przy dluzszym uzywaniu....


Ja od siebie tylko dodam, żeby przy wyborze zwracać uwagę na rozstaw przednich kół. Moja szwagierka miała coś takiego ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2014 - sklep internetowy: MIYO ALU (3w1) wózek głęboko-spacerowy + fotelik + torba + folia p/deszczowa + moskitiera , koła przednie przez mały rozstaw strasznie się blokowały zaczepiając jedno o drugie w momencie gdy jechała do przodu, a potem chciała cofnąć do tylu lub odwrotnie. Strasznie męczące to było.
 
Cześć

Mam do sprzedania wózek Navington Galeon dla dziewczynki bo kolory brąz + brudny róż. Extra na zimę ze względu na duże pompowane koła! Proawdzi sie super!
Do kompletu posiadam parasolke, ciepły śpiworek, torbę, adaptery do fotelika samochodowego.
Akcesoria w kolorze wózka.


POLECAM!!! W razie pytań służę pomocą!

http://allegro.pl/wozek-4w1-navington-rama-galeon-zestaw-akcesoria-i4509084478.html


Pozdrawiam!
 
reklama
Do góry