reklama
  1. Szukasz niebanalnych prezentów. Zobacz, o potrafią wyczarować babyboomowe mamusie. Sama tworzysz unikalne rzeczy? Napisz do mnie! czekam na maila od ciebie. aniaslu

Zamknij powiadomienie

Wózki i foteliki, czyli trudne wybory ;)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2014' rozpoczęty przez Magda_z_uk, 21 Sierpień 2014.

1. zanag

zanag Fanka BB :)

W sumie ten post powinien się znaleźć w tym wątku, nie w "Zakupach..."

Jupiii!
    Zamówiliśmy wózek i fotelik :)

Wózek Bebetto Luca, oczywiście szary 230 ;)
    A fotelik... miał być Maxi Cosi Cabrio Fix, a skończyło się na niemieckim Kiddy
    kiddy evolution pro2:  kiddy
    Nieco droższy i z nieco lepszym wynikiem testów ADAC.
    Zdecydowała większa regulacja pasów i dłuższe siedzenie, bardziej leżąca pozycja i 3 lata gwarancji z bezpłatną wymianą fotelika, jeśli by wziął udział w wypadku (tfu tfu!)
    Kolor Rider (czarno - brązowy).

Będzie na koniec listopada, bo tak poprosiliśmy.

2. Jesteś zadowolona z fotelika cybex aton q? Właśnie się nad nim zastanawiam...

3. reklama
  4. Moja siostra zakupiła fotelik do samochody ze strony http://www.tutek.pl/ bardzo sobie chwali, łatwy w montażu co najważniejsze

5. Dobry wózek i fotelik to samochodu to dzisiaj podstawa! :) I powiem Wam, wydaje mi się, że ciekawe modele można znaleźć tutaj: Link do: PM INVESTMENT KATEGORIE :) Trudno dzisiaj jest znaleźć dobre jakościowo rzeczy :)

6. dziewczyny fotelik od 15 kg? Który polecacie dziś oglądałam concorda i maxi cos i zgłupiałam totalnie....

7. u mnie transformer xt się spisuje, młody waży 20 kg

8. byłam obejrzeć ten transformer xt...i po 15 miunutach już go wpiełam do auta

9. reklama

Poleć forum