reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki i foteliki samochodowe

reklama
Znalazłam:-) To kopiuję moje ostatnie wypociny:
Popatrzcie sobie ( na używki, jeśli nie chcecie lub nie możecie przeznaczyć większej kwoty):
- joolz day
- bugaboo cameleon 3
- dla miłośniczek science fiction - stokke xplory ( tu wystarczy sama wersja spacerowa, bo ma fajną wkładkę dla niemowlaka)
- baby joggery - tu lubię wersje spacerowe, ale jest możliwość zamontowania miękkiej gondoli lub dokupienia sztywnej
- dla miłośniczek dużych wózków, z wielką gondolą wszelkie emmaljungi i warte uwagi Brio Go i Go Next
- dla patriotek ;-) xlandery

Jak macie na oku jakieś wózki to podsyłajcie, zawsze mogę rzucić okiem, czy wart uwagi. Pojawia się sporo nowości, nie zawsze nadążam.
 
Koleżanka pytała o ekoskórę - latem dziecku nie zazdroszczę i ogólnie mało przewiewny materiał. Z plusów to fakt, że łatwiej się czyści.
 
@cud_malina a co myślisz np o anexach? wizualnie to jest ten typ wózków który mi się podoba. a tam w moim otoczeniu to widziałam jeszcze baby design, bebetto [jeden z modeli też mi się bardzo podobał] i adamex, ale nie zdarzyłam wypytać o opinie. wiem tylko, że osoba posiadająca baby design jest bardzo zadowolona. Szczerze mówiąc nie chciałabym wydawać na wózek za dużo. chciałabym zmieścić się tak do 2tyś.
 
Kup uzywany, a porządny, naprawdę. Nie szłabym w kierunku Adamexów, Bebetto czy Baby Design - one na początku mogą się wydać fajne, ale w wersji spacerowej będzie naprawdę ciężko, do tego ta skrętność kół pozostawia wiele do życzenia. Ostatnio miałam okazję przepchnięcia takiego wózka o kilka metrów, moje pierwsze pytanie brzmiało - czy te koła się nie skręcają? A i owszem, skręcały się, ale ile trzeba było włozyc w to siły! A wózek był pusty...
 
ja także zastanawiałam się nad wózkiem . Z Justyną miałam używany Mutsy (po bratanku), ale prawie w ogóle nie zniszczony. Byłam w miarę zadowolona, cieszyło mnie , że nie ma pompowanych kół , bo nieraz ze spaceru wracałam ze szkłem w kole , gdyby były pompowane , to chyba co trochę bym musiała naprawiać. No i szukałabym żeby gondola była duża. Dodatkowo nie znoszę tych koszy zakupowych pod wózkiem zapinanych , albo takich tyci tyci, gdzie wchodzi jedynie butelka wody i paczka chusteczek. Sama widzę jak się często mamy męczą z zakupami bo nie mają gdzie tego wsadzić a jeszcze trzeba wózek pchać. Dla mnie to pomyłka. No chyba , że idzie się tylko na spacer a na zakupy z mężem autem . Ja z moim chodziliśmy bardzo dużo na wszelkie zakupy , było to bardzo ale to bardzo wygodne . No i jeszcze amortyzatory , też ważna rzecz szczególnie przy lanych kołach. Co do spacerówek to nie lubię tych kubełkowych , nie przemawiają do mnie
 
reklama
Kup uzywany, a porządny, naprawdę. Nie szłabym w kierunku Adamexów, Bebetto czy Baby Design - one na początku mogą się wydać fajne, ale w wersji spacerowej będzie naprawdę ciężko, do tego ta skrętność kół pozostawia wiele do życzenia. Ostatnio miałam okazję przepchnięcia takiego wózka o kilka metrów, moje pierwsze pytanie brzmiało - czy te koła się nie skręcają? A i owszem, skręcały się, ale ile trzeba było włozyc w to siły! A wózek był pusty...

przejrzałam te polecane przez Ciebie ale wszystkie mam wrażenie że są niskie i kanciaste, tzn jeśli kojarzysz anex'y to one maja taki bardzo opływowy/jajkowy kształt i na takim by mi zależało. no nic, zobaczymy jak to wyjdzie, najwyżej potem zmienimy spacerówkę.
 
Do góry