reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki i foteliki samochodowe

reklama
wczoraj znalazłam jeszcze taki fotelik: Klippan Kiss 2 Plus i zaczęłam się nad nim zastanawiać, z tego co zrozumiałam starczy za te pierwsze 2 foteliki, a można go używać tyłem do kierunku jazdy.
 
wczoraj znalazłam jeszcze taki fotelik: Klippan Kiss 2 Plus i zaczęłam się nad nim zastanawiać, z tego co zrozumiałam starczy za te pierwsze 2 foteliki, a można go używać tyłem do kierunku jazdy.
Fotelik spoko, przeszedł Test Plusa, więc cóż więcej trzeba. No wada taka, że nie zamontujesz na stelażu wózka i od początku będzie zajmował sporo miejsca. Ale na pewno bezpieczny!!!
 
wczoraj znalazłam jeszcze taki fotelik: Klippan Kiss 2 Plus i zaczęłam się nad nim zastanawiać, z tego co zrozumiałam starczy za te pierwsze 2 foteliki, a można go używać tyłem do kierunku jazdy.
ja bym jeszcze zwróciła uwagę na wagę tego nosidła, ma sporo bajerów i nie wiem czy nie wpływa to na jego zwiększona wagę. A przez pierwsze miesiące jednak wygodniej dziecko przenosić w foteliku. Ale poza tym wydaje się fajny.
 
Ale nie zawsze można ciągnąć np po schodach albo jak chlapa na dworze. Ma też uchwyty do noszenia więc powinno być ok, byle się nie okazało że ma kilka kilo więcej niż zwykły.
 
A miała któraś styczność z Quinny moodd?? Zastanawia mnie czy wygodnie się jeździ 3 - kołowecem[emoji848][emoji848]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A miała któraś styczność z Quinny moodd?? Zastanawia mnie czy wygodnie się jeździ 3 - kołowecem[emoji848][emoji848]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Na pewno lekki i wygodny w uzytkowaniu.W jego poprzedniku,czyli quinny buzz czasami na sliskiej powierzchni blokowalo sie to przednie kółko.Ale moze to poprawili albo zrobili z innego materialu.Fajne jest to,ze jak zamontujesz na stelazu fotelik to masz wozek,ktory zabierzesz wszedzie.Na pewno wart uwagi.
 
reklama
Hej dziewczyny jestem z kwietnia :)
U nas nie ma takiego wątku o wózkach. Moze cos polecacie na wieś? Kiepska nawierzchnia, brak chodników, żwirowa droga wiec generalnie wózek ktorego szukam musi być zwrotny, amortyzowany i niezbyt ciężki :) Kolejny moj problem to wysokość ja mam 166 a partner 190cm wiec wózek mus być jakiś taki wygodny dla obojga. Chyba jesteście rozeznane jak tak czytam, moze cos doradzicie. Pierwsze dziecko :)
 
Do góry