reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki i foteliki samochodowe

Kup uzywany, a porządny, naprawdę. Nie szłabym w kierunku Adamexów, Bebetto czy Baby Design - one na początku mogą się wydać fajne, ale w wersji spacerowej będzie naprawdę ciężko, do tego ta skrętność kół pozostawia wiele do życzenia. Ostatnio miałam okazję przepchnięcia takiego wózka o kilka metrów, moje pierwsze pytanie brzmiało - czy te koła się nie skręcają? A i owszem, skręcały się, ale ile trzeba było włozyc w to siły! A wózek był pusty...
o rety... mam baby design mial najlepsza skretnosc kolek dlatego go kupilam i jestem w nim.do dzis zakochana! jedna reka prowadze wozek i nim skrecam... moze jak probiwalas mialas wlaczona blokade kol by byly na prosto bo maja taki pstryczek... polecam baby design.. jest rewelacyjny.. kuoilam husky ale ten ocieplany wor na zime to chyba na straszne mrozy jest wiec kupiam cienszy spiworek :)
 
reklama
No nie przekona mnie prawie 15kg wagi (stelaż plus spacerówka).Naprawde są wózki o wiele lżejsze i bardziej praktyczne.Ale kto co lubi.Juz sobie troche tego towaru przetestowałam i wiem,co to znaczy pchac wozek jedną ręką.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry