reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Wózki i foteliki samochodowe

reklama

HappyElephant

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Kwiecień 2018
Postów
533
Rozwiązania
0
@Tasiorek , @MatiMar , jak już założyłam temat, to napiszę w nim

Mam dwa foteliki Kiddy. Tu w Anglii mam Evolunę iSize (ten ostatni model przed dwójką), a w Polsce u taty Evolution Pro 2. Skorupa jest wizualnie ta sama, duża i wystarcza na długo, mój syn przesiadał się do większych fotelików trochę po roczku, a nie jest małym dzieckiem. Foteliki dość ciężkie, około 5 kg, ale takie uroki porządnego sprzętu niestety. Materiał dobrej jakości, fajny głęboki daszek od słońca.
Największą zaletą tych fotelików, poza oczywiście dobrą oceną w testach, jest możliwość rozłożenia do pozycji bardziej leżącej Evolunę można rozłożyć również podczas jazdy, stawia się ją na bazie isofix. Pro 2 niestety tylko poza autem, ale mnie i tak się to przydawało, bo w Polsce wciąż jestem w ruchu i często brałam fotelik na stelaż wózka.
Ja polecam
 
G

gość 94049

Gość
My jesteśmy wierni recaro z bazą. Chłopcy taki mieli i Gabi również. Ciężki, fakt, ale mozna go powiększyć i tak szybko główka nie wystaje.
 

Załączniki

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry