reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki i foteliki samochodowe

reklama
@Tasiorek , @MatiMar , jak już założyłam temat, to napiszę w nim [emoji6]

Mam dwa foteliki Kiddy. Tu w Anglii mam Evolunę iSize (ten ostatni model przed dwójką), a w Polsce u taty Evolution Pro 2. Skorupa jest wizualnie ta sama, duża i wystarcza na długo, mój syn przesiadał się do większych fotelików trochę po roczku, a nie jest małym dzieckiem. Foteliki dość ciężkie, około 5 kg, ale takie uroki porządnego sprzętu niestety. Materiał dobrej jakości, fajny głęboki daszek od słońca.
Największą zaletą tych fotelików, poza oczywiście dobrą oceną w testach, jest możliwość rozłożenia do pozycji bardziej leżącej [emoji4] Evolunę można rozłożyć również podczas jazdy, stawia się ją na bazie isofix. Pro 2 niestety tylko poza autem, ale mnie i tak się to przydawało, bo w Polsce wciąż jestem w ruchu i często brałam fotelik na stelaż wózka.
Ja polecam [emoji1]
 
Nowy post, bo coś mi nie idzie z tą aplikacją :/

Na tym zdjęciu młody ma jakieś trzynaście miesięcy, to była jego ostatnia dłuższa trasa przed przesiadką do Minikida. Jechał sobie jeszcze całkiem wygodnie.

IMG_6737.JPG
 

Załączniki

  • IMG_6737.JPG
    IMG_6737.JPG
    435,1 KB · Wyświetleń: 3 379
Ostatnia edycja:
My jesteśmy wierni recaro z bazą. Chłopcy taki mieli i Gabi również. Ciężki, fakt, ale mozna go powiększyć i tak szybko główka nie wystaje.
 

Załączniki

  • 20180718_180954.jpg
    20180718_180954.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 128
Do góry