reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki i foteliki

reklama
Bardzo mi miło że podoba Wam się mój dom. Ciężko pracowaliśmy z mężem skromnie się pochwalę - mój projekt, jest co sprzątać. Wszystko jest w jednej kupie mimo, że duże gabarytowo to wszyscy jesteśmy bliziutko. Mój biedny mąż musi teraz sobie sam radzić ze sprzątaniem (z niewielką moją pomocą). Najbardziej kocham swoją kuchnię i jadalnię. Super jest w święta Bożego Narodzenia - choinkę wstawiamy 5 metrową i ubieramy ją cały dzień całą rodziną (babcie, dziadki, ciocie itd) Już w tym roku będzie jeszcze jedna osoba podziwiać świąteczną choinkę...........
 
Mamba dom piękny!!!!!!! My jesteśmy na etapie kończenia budowy (została obróbka skosów na poddaszu) i rozpoczynania wykańczania naszego domku (ok. 230 m2). Najbardziej czekam na ten moment, bo to wybór glazury, terakoty, kolory farb, meble, firaneczki...Planujemy przeprowadzkę na marzec przyszłego roku. Już się nie mogę doczekać.
 
No to najprzyjemniejszy okres przed Wami, gorsza strona tych przyjemności to wychodząca z kieszeni kasa i ciągły jej brak a tyyyyle chce się zrobić na raz...
 
Diana bardzo ładny dom i wydaje mi się, że bardzo funkcjonalny. Ja z kolei zawsze marzyłam o domu z poddaszem użytkowym i taki właśnie mam. Na dole jest część dzienna a na poddaszu nocna. Gdzie macie działkę jeśl można spytać bo z Twojego Jaworzna do Dąbrowy bliziutko. Dom jednak mamy w Sławkowie.
 
My tez kobitki zabralismy sie za budowe...u nas to troche nietypowa sytuacja...my tu w USA a domek buduje sie w polsce :-):-):-)

showFullSize.php
 
reklama
Rudson - to fajnie, że wracacie do Polski (bo jak zaczęła się budowa w Polsce..) Podziwiam Was jesteście bardzo odważni budując tu będąc tam. Pewnie macie kogoś kto wam dogląda budowy? Dom bardzo ładny, ciekawe jaki ma rozkład w środku.
 
Do góry