reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki i foteliki

....bo tak sobie się zaczelam przymierzać do kupna, a akurat Deltim ma fajną promocję...gondolka jest duża i jest dodatkowa opcja zimowa . Ale faktycznie muszę zwrócić uwagę na rączkę, może w jakichś modelach jest ruchoma. Zimą to będzie pewnie pomocne w powożeniu :-)
 
reklama
Jezeli chodzi o fotelik dla malenstwa to my bedziemy mieli na pewno bo przy 4 dzieci raczej na montowanie gondolki na siedzeniach miejsca nie bedzie :tak: no i moj maz nie jest przekonany do tego pomyslu, mowi ze przy trojce zawsze uzywali fotelika i to bylo super urzadzonko a jezdzili na poludnie Francji czyli ponad 1200 km i maluszkom nic nie bylo.
 
Ullana daj namiar gdzie te oferty na Deltima bo tez myślałam o nim ale ani u mnie ani w oświęcimiu i katowicach nie znalazłam w sklapach! a chciałabym go obejrzeć!
ma dość dobre opinie a rączka wysoko nam pasuje bo mąż 190 cm!
 
Emmaljungi też są chyba godne polecenia.

Właśnie mi sie przypomniało, że kiedyś bardzo mi się podobał ten wózio:
http://www.baby.com.pl/szczegoly.php?grupa_p=1&przedm=5038661&sess_id=5737102290

No i teraz mam dylemat.

Nie ma on co prawda osobno wpinanej gondolki, ani skrętnych kół, ale za to przekładaną rączkę, a to jest niesłychanie ważne.

Słyszałyście może jakieś opinie na temat tego wózka?
 
My wczoraj wstąpiliśmy do sklepu z wózeczkami :-)

Pogadaliśmy trochę ze sprzedawcą....tzn głównie to on gadał...;-)i bardzo polecał nam wózek chicco trio enjoy CHICCO ENJOY TRIO Spacerówka+Gondola+Fotelik (207307904) - Aukcje internetowe Allegro
Jest teraz w promocji za 1499zł....gondola + spacerówka + fotelik...do tego folia przeciwdeszczowa, osłonka na nóżki, torba z przewijakiem... :-)
Troche dziwnie to wygląda, bo gondola i fotelik są przypinane na spacerówkę :-p Ale zestaw całkiem fajny :tak:

Ja powiedziałam, ze obawiam się tych kółek, ze śnieg się tam będzie kleił...ale on powiedział, ze tak na prawdę jak będzie taka super zima z dużą iloscią śniegu jak 2 lata temu to z żadnym wózkiem nie będzie łatwo przejechać....a w tym te kółka i podwozie są sprawdzone...od wielu lat nie ma żadnych zastrzeżeń co do nich...i bardzo ważne jest też to, że wózeczek jest leciuteńki.... a wiadomo, ze bardzo często jest tak, ze rodzice potem kupują lekką spacerówkę jak dziecko podrośnie więc tu na pewno nie byłoby takie sytuacji... :tak:

 
Julinko w peg perego tez gondolka jest zaczepiana na spacerowke
troszke dziwnie ale to i tak krotko bedzie trwalo potem juz spacerowka i wsio
 
Julinka kurcze, a my ogladalismy te zestawy i mi sie wydaje ze spacerowke mozna jednak zdjac jak sie chce...ale nie dam glowy...moze to byl trio tylko inny, nie enjoy, tylko AUTO FIX. My tez sie zastanawialismy nad tym wozkiem, ale tez boje sie tych kolek troche. Doswiadczona kolezanka powiedziala ze lepsze pompowane, bo te male wpadaja w dziury, ktorych u nas w chodnikach nie brakuje, i ciezej pokonac kraweznik...no i nie wiem
 
mozna zdjąc tylko budke od spacerowki a potem się rozklada na nie calkiem plasko troche to smiesznie wyglada no ale coz czasem trza przebolec ;)
 
julinko wózek prezentuje się ciekawie chociaż ja też bym tych kółek się obawiała.....jakoś jak widzę duże pompowane to mam więcej zaufania nawet na spacerkach niekoniecznie zimą .....
Chociaż zawsze są plusy i minusy w moim typie można złapać panę :-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry