reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki i foteliki

Ja się napaliłam na implast bolder, podoba mi się, że w spacerówce osobno rozkłada się oparcie, a nie przechyla całość, że dziecko nogi do góry trzyma jak chce się położyć. Wiem, że tak jest w wielu wózkach, które mi się podobały tj. między innymi quinny, moon i coneco v3, choć ten ostatni ma b. dobrą cenę. No i muszę zwrócić uwagę, żeby gondola była duża, bo chciałabym przewozić małego całą zimę w niej, a mi się szykuje duży facet.
 
reklama
Mausi Mi się też podoba implast bolder ;-):-) Akurat tam w sklepie taki fajny kolorek stał w kwiatuszki :-) I widziałam taką panią na ulicy z tym wózkiem i bardzo fajnie nim manewrowała...tak bardzo leciutko obracała nim na wszytskie strony :tak: Z tym, ze ona miała z tym jednym podwójnym kołem z przodu, a ja bym wolała czterokołowca :tak: A w sklepie ten facio powiedział, ze ten bolder jest praktycznie taki sam jak volant.... dosłownie identyczny tylko bolder ma te rurki z ramy takie spłaszczone i grubsze....i bolder kosztuje coś 1500zł a volant chyba 1300zł...bez fotelika oczywiście :-p
Ale mi się podoba bardzo :-):tak: tylko oczywiście nie jest ten wózek za lekki....ale śliczny :-)
A włąśnie tego coneco jeszcze nie widziałam na żywo, a bardzo bym chciała... moja znajoma mówiłą mi, ze w Zabrzu jest jakaś superowa hurtownia i tam się wybierzemy...mam nadzieję, ze tam się wóżków duuuużo naoglądam :)

Manya Jak ja na necie oglądałam wózki to atlantic to był mój faworyt :-) Głównie ze względu na cenę właśnie i oczywiście wygląd :-) Ale w sklepie sobie go pomacaliśmy i Piękniś powiedział, ze on jakiś taki niestabilny jest....tak się jakoś kolebał na wszytskie strony....ale wg mnie jest w porządku :-) I i tak dalej mi się bardzo podoba no i cena bardzo fajna :-) Te koła ma dosyć duże....i mi bardzo podoba się spacerówka, bo wiele wózków ma taką spacerówkę niefajną, a ten właśnie jest super :tak: Ale facio ze sklepu powiedział, ze to jest bardzo ciężki wózek....na pewno ja nie dałabym rady go podnieść...więc jeżeli mieszkasz na wyższym piętrze i masz zamiar go wnosić na górę to będziesz miałą problem... nawet ten facet przy mnie go podniósł i dla niego było ciężko to zrobić :eek:
 
hej Mausi,

ja tez przez chwilę myslałam o tym wozku, ale w hurtowni, gdzie bede kupowac pani sprzedawczyni pokazała mi kilka wad, np. zwroc uwagę, na sposób zakładania gondoli, bo jest trochę uciażliwy, mam na mysli jej wpinanie. poza tym, sposób składania daszka w gondoli tez kiepsko został rozwiazany bo im gwaltowniej to zrobisz to podnosi sie caly material i musisz z powrotem go zahaczyc, co nie jest mile np zimą, gdy pada snieg. To chyba tyle z tych praktycznych wskazowek :) ja ide wozek jutro kupowac i tez wiele rozterek mialam w tej kwestii :)
 
AGNES BEST a w której hurtowni bedziesz kupowac? wiem że na ul. szajnochy jest troche wózków w hurtowni... ale tak poza tym to nie wiem gdzie w bydgoszczy są...
 
Renifer 24,

znam 2: na ulicy Miłej hurtownia SMyk - mają dobrą obsługę i o wozkach duzo wiedzą i Akpol na Gdanskiej kolo Jysku. Tam tez duzy wybor tyle, ze wiedza techniczna o wozkach mniejsza :) na Fordonskiej ABC dla dzieci - ale to juz sklep i tez maja troche wozkow. Zawsze mozna porównac ceny :)

pozdrawiam
 
yulkana ! przepraszam, że dopiero teraz...miałam przerwę urlopową na Mazurach:-)
Deltim znalazłam na allegro i na Wyprawki.pl, ..:: DELTI ::... Wiem, że takie wózki są dostępne w mniejszych sklepikach. Już obejrzałam w sklepie. Sprzedawca mi wszyskto pokazał, co jak chodzi, jak się zdejmuje, montuje....i mnie się podoba
 
ok ullana, dzięki,myśmy też już oglądali deltima i też nam się podoba,deltim puma jest następcą focusa,modelu z ubiegłego roku,ma podobno lepsze koła,wogóle to jest w przystępnej cenie,nie jest taki gigantyczny jak niektóre(czytaj: nie przebajerowany),no i funkcjonalny!
 
Manya - my tez jesteśmy za tym Bayby Design / Atlantic... choć przy następnej wizycie w sklepie musze zwrócić uwagę na te dwie rzeczy o których pisała Julinka... mam wrażenie że za te cenę to wózek jest bardzo dobrej klasy... zresztą z tego co wiem - rozchodza się jak ciepłe bułeczki :-)
 
reklama
Do góry