reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI-jakie kupujemy , polecamy

MaMicurina

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Maj 2008
Postów
1 615
Miasto
Wolsztyn
Dziewczyny nie wiem czy mamy juz taki temat czy nie :).
Chętnie poczytam opinie szczególnie doświadczonych mam :).
Ja bardzo chciałabym Bugaboo-jest lekki,łatwo się składa (podobno) i fajnie prowadzi.
 
reklama
Jeśli którejś z Was nie stać na wózek za 2000zł, to polecam z całego serca WÓZEK BABY STAR NEO OBROTOWE POMP KOŁA +GRATIS (1856452529) - Aukcje internetowe Allegro
Za wózek z gondolą, fotelikiem i wszystkimi duperelami (torba, moskitiera, osłona przeciwdeszczowa) zapłaciliśmy 615zł (odebraliśmy osobiście). Wózek lekki i przede wszystkim idealny do pokonywania pułapek miejskiej dżungli. Sprawdza się i na ulicy i w lesie i na plaży, i latem i zimą, po prostu idealny :)
 
Nulini ładny ale to tylko spacerówka jest, ja szukam takich 3 w 1
Akka bardzo fajny ale tak jak piszę Nulini chyba nie bardzo się sprawdzają takie wózki bez skrętnych kół, ale ja się w sumie nie znam

Mi sie ten podoba i cena fajna, ale z necie zupełnie nie mogę znaleźć opinii na jego temat. Może nie koniecznie ten kolor ale generalnie mają kilka kolorów do wyboru
WÓZEK WIELOFUNKCYJNY -3 w 1- DZIECIĘCY RIKO AMIGO (1867042118) - Aukcje internetowe Allegro


I ten też mi się podoba, wydaję się ok
http://allegro.pl/wozek-dzieciecy-wielofunkcyjny-coral-3w1-wozki-i1863040052.html
 
Ostatnia edycja:
aa ja mam wozek po mojej siostrzenicy podobno bardzo wygodny leciutki wyciagali go prawie codziennie po schodach na 4 pietro i niebylo problemu tylko nazwy niepamietam jak znajde gdzies zdiecia to podesle linka :) ale jak sie niemyle to cos tam qality chyba :)
 
Może i tak, ale ja mieszkam w centrum miasta i drogę na spacery z wózkiem do "kulturalnego" parku mam bardzo prostą. Na inne eskapady terenowe i tak nie zamierzam brać wózka, tylko chustę. Nie ma chyba bardziej stresującego i żałosnego widoku, niż rodzice próbujący przepchnąć wózek przez kopny piach na plaży. :> Doświadczenie stresujące zarówno dla tych rodziców i innych ludzi, którzy cudem unikają rozjechania i staranowania przez zgrzane i wściekłe towarzystwo. Wypad za miasto to ma być przyjemność, a nie droga przez mękę ;), dlatego w teren chusta, do miasta wózek - trasa spacerów opracowana i przetestowana. :]
 
A ja nie bardzo lubie te kolka obracane, nie wygodnie mi sie taki wozek prowadzi po za tym tak samo jak Akka drogi u mnie to sa takie w miescie ze tylko traktorem mozna po nich jezdzic a nie wozkiem:)
 
reklama
Do góry