reklama

WÓZKI-jakie kupujemy , polecamy

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2012' rozpoczęty przez MaMicurina, 10 Październik 2011.

1. MaMicurina

MaMicurina Fanka BB :)

Dziewczyny nie wiem czy mamy juz taki temat czy nie :).
    Chętnie poczytam opinie szczególnie doświadczonych mam :).
    Ja bardzo chciałabym Bugaboo-jest lekki,łatwo się składa (podobno) i fajnie prowadzi.

2. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Jeśli którejś z Was nie stać na wózek za 2000zł, to polecam z całego serca WÓZEK BABY STAR NEO OBROTOWE POMP KOŁA +GRATIS (1856452529) - Aukcje internetowe Allegro
    Za wózek z gondolą, fotelikiem i wszystkimi duperelami (torba, moskitiera, osłona przeciwdeszczowa) zapłaciliśmy 615zł (odebraliśmy osobiście). Wózek lekki i przede wszystkim idealny do pokonywania pułapek miejskiej dżungli. Sprawdza się i na ulicy i w lesie i na plaży, i latem i zimą, po prostu idealny :)

3. reklama
  4. Akka

Akka Zaangażowana w BB

5. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Akka, powiem Ci z doświadczenia, że rzadko sprawdzają się wózki bez skrętnych kół :) Prezentują się pięknie, ale są bardzo niepraktyczne :)

6. tunia23

tunia23 najszczęślwsza

Akka bardzo fajny ten wozek:-)

7. atomowka

atomowka Fanka BB :)

Nulini ładny ale to tylko spacerówka jest, ja szukam takich 3 w 1
    Akka bardzo fajny ale tak jak piszę Nulini chyba nie bardzo się sprawdzają takie wózki bez skrętnych kół, ale ja się w sumie nie znam

Mi sie ten podoba i cena fajna, ale z necie zupełnie nie mogę znaleźć opinii na jego temat. Może nie koniecznie ten kolor ale generalnie mają kilka kolorów do wyboru
    WÓZEK WIELOFUNKCYJNY -3 w 1- DZIECIĘCY RIKO AMIGO (1867042118) - Aukcje internetowe Allegro

I ten też mi się podoba, wydaję się ok
    http://allegro.pl/wozek-dzieciecy-wielofunkcyjny-coral-3w1-wozki-i1863040052.html

Ostatnia edycja: 10 Październik 2011
  8. Bozienka24

Bozienka24 Fanka BB :)

aa ja mam wozek po mojej siostrzenicy podobno bardzo wygodny leciutki wyciagali go prawie codziennie po schodach na 4 pietro i niebylo problemu tylko nazwy niepamietam jak znajde gdzies zdiecia to podesle linka :) ale jak sie niemyle to cos tam qality chyba :)

9. Akka

Akka Zaangażowana w BB

Może i tak, ale ja mieszkam w centrum miasta i drogę na spacery z wózkiem do "kulturalnego" parku mam bardzo prostą. Na inne eskapady terenowe i tak nie zamierzam brać wózka, tylko chustę. Nie ma chyba bardziej stresującego i żałosnego widoku, niż rodzice próbujący przepchnąć wózek przez kopny piach na plaży. :> Doświadczenie stresujące zarówno dla tych rodziców i innych ludzi, którzy cudem unikają rozjechania i staranowania przez zgrzane i wściekłe towarzystwo. Wypad za miasto to ma być przyjemność, a nie droga przez mękę ;), dlatego w teren chusta, do miasta wózek - trasa spacerów opracowana i przetestowana. :]

10. reklama
  11. tunia23

tunia23 najszczęślwsza

A ja nie bardzo lubie te kolka obracane, nie wygodnie mi sie taki wozek prowadzi po za tym tak samo jak Akka drogi u mnie to sa takie w miescie ze tylko traktorem mozna po nich jezdzic a nie wozkiem:)

12. kamilaedi

kamilaedi Fanka BB :)

atomowka- super ten wozek 3 w 1 seriioo bardzo mi sie podoba

a wy wyspiarki jakie wozki kupujecie???

Poleć forum