reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI-jakie kupujemy , polecamy

reklama
100_4985.jpg100_4986.jpg100_4987.jpg
to jest nasza bryka, póki co zamontowana gondolka, spacerówka leży na szafie i czeka na swoja kolej, póki co nie wiemy jak się będzie sprawował..wyjdzie w praniu jak zwykle...
 
Zastanawiam się nad kupnem lekkiego wózka dla małej, mamy gondolę, która jest dość nieporęczna w podróży , ewentualnie podczas wyjazdów do rodziców, czy na spacer gdzieś poza okolice domu, w związku z tym chcę kupić jakiś lekki wózek 0+, wybór padł na Maclarena XLR, rozkłada się na płasko i wedle informacji jest 0+. Wózka tego nie będę używała póki co na codzień tylko właśnie na rózne krótkie czy dłuższe wyjazdy z niunią, czy któraś z Was miała może ten wózek czy ewentualnie możecie polecić mi jakiś inny model innej firmy, który by się nadawał dla takiego brzdąca?:) Będę wdzięczna za wszelkie porady:)
 
moja przyjaciółka ma maclarena xlr techno i jest rewelacyjny, chyba największy z maclarenów. Trochę drogi, ale można znaleźć fajne używki
my używamy spacerówki z naszego xlandera xq jestem zadowolona, na parasolkę pewnie przyjdzie czas na wczesną wiosnę
 
ja mam parasolkę Cossato,..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2012 sklep internetowy: COSATTO wózek spacerowy Swift Lite SUPA z folią i śpiworkiem bo urzekł mnie jej niecodzienny wygląd;) jestem bardzo zadowolona,
a spacerówkę na pompowanych kołach mam z gondolą razem,

petunia, a na czym Ci zależy w spacerówce? Ja robiłam niedawno przegląd rynku więc mam orientację w miarę niezłą jeśli chodzi o spacerówki :)
Mi się podoba MaxiCosi Mura 4- aczkolwiek na zimę jest za płytka i ma niefajny pałąk, ponadto trzeba do niej dokupić specjalny śpiworek na zimę, fajna jest Teutonia Mistral P, aczkolwiek ciężka, porządne acz też duże są spacerówki Emmaljunga, fajnie 3 kołowe są Quinny , długo by wymieniać;)

Musisz określić czego potrzebujesz, na jaki teren, 3 koła czy 4, czy będziesz nosić wózek z któregoś pietra? może zerknij tutaj :..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2012 sklep internetowy można wybrać parametry i polecają wózek wedle potrzeb
 
reklama
Amandla superowa ta spacerówka cassato! szkoda tylko że budka nie rozkłada się bardziej tak że zasłania prawie całe dziecko, brałabym od razu
 
Do góry