reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI-jakie kupujemy , polecamy

Kasiulka nie jest taki mały ten daszek, jak jest rozłożona na płasko to totalnie przykrywa dziecko, nawet w tej najbardziej pionowej pozycji słońce nie razi, miałam kupić xlr, ale te mi się wizualnie bardziej podobają:)
 
reklama
Ja używam Quinny Buzz 4 , bardzo fajny, wygodny, płynie po chodnikach ;-) do tego parasolka, w zestawie jest tez spiwor ( cozy toes) siatka od owadów, dodatkowa oslonka od wiatru- dopinana, i oczywiście połowiec od deszczu , 2 siedzinka jedno od urodzenia ( podobno można ale dla mnie to bynajmniej okrutne) a 2 od 18 miesięcy . Rama lekka , rozkłada sie sama ;-) ułatwia życie jak wyciagasz z auta z dzieckiem na ręku , wada jest ze zajmuje dużo miejsca, maly kosz na zakupy no i cena tez, do najtańszych niestety nie należy , ale warty swojej ceny ;-)

Co do mniejszych wózków z kevinem miałam Quinny Zapp np. ( bo mialam mi manu i checco na szerokich kolach) ale świetny ale nie miał rozkladanego oparcia niestety teraz czegoś będę szukać w tym fasonie ale zeby dziecko spalo wygodnie ;-)
 
kamila czym on się różni od Mury bo wizualnie podobne bardzo? Bo ja chyba kupię MC Murę, tylko mnie troche przeraża wizja zimy w nim

edit: aaaa już widze, inne koła mają:)
 
Ja kierowałam się tym żeby był uniwersalny bo chciałam zostawić dla drugie dziecka . Kupiłam beżowy wózek anex cross i świetnie się sprawdził .
 
reklama
Do góry