reklama

wózki Jedo Fyn, Tutek Grander, Roan 4runner

Temat na forum 'Plotki wózkowo - koleżeńskie' rozpoczęty przez emilka87, 15 Lipiec 2012.

1. emilka87

emilka87 Fanka BB :)

Witam drogie panie,
    szukam wózka juz od pół roku co chwile zmieniam typy i ostatecznie nie moge se zdecydowac:( czy mogłybyscie sie podzielic opiniami na temat wyzej wymienionych wózeczkow 2w1, 3w1? kto ma, widział dotykał, słyszał?
    Mile widziane i wady i zalety:)

2. EVE81

EVE81 Zadomowiona(y)

Wszystkie wymienione podobne do siebie pod względem użytkowości, gabarytów i ceny. Każdy z nich to dobry wybór, teraz tylko kwestia gustu i upodobań:tak:

3. reklama
  4. misia45

misia45 Fanka BB :)

witaj, ja mam roan ale nie wiem jaki model. Jest wygodny dla dziecka, duża gondola - spokojnie przejeździsz cała zimę, wygodna spacerówka. Ma duże pompowane koła wjedziesz nim wszędzie: krawężniki, piach, górki, trawa, śnieg - prawdziwa terenówka. Minusy: jest mało zwrotny , niczym amerykańska limuzyna :-D jest cieżki - jak chcesz z nim wbiegać po schodach to poszukaj czegoś innego i zajmuje sporo miejsca w bagażniku.

5. EVE81

EVE81 Zadomowiona(y)

misia - bo pewnie masz roana maritę, a runner to już zupełnie inny gabaryt i koła ma zwrotne choć pompowane.

6. emilka87

emilka87 Fanka BB :)

7. babyduck

babyduck Fanka BB :)

Dziś macałam wszystkie trzy wymienione w temacie.

Roan Teo/4runner odpadł w przedbiegach. Okropnie twardy, nie ma regulowanej amortyzacji, kiepska budka - może być albo złożona, albo rozłożona w 100%, nic pomiędzy. Dość wąska gondola bez regulowanego zagłówka. Dalej nie macałam, bo za taką cenę oczekuję więcej. jest lekki i dość łatwo wypiąć gondolę. W spacerówce podnóżek jest symboliczny.

Tutek Grander ma regulowane amortyzatory, jest miękki, łatwo się prowadzi. Gondola krótsza niż w Jedo, ale tak samo szeroka. Ma regulowany zagłówek w gondoli i rozwiązanie, dzięki któremu nie trzeba angażować w to dwóch rąk, jak w Jedo. Również gondola wypina się łatwiej niż w Jedo i chyba jest lżejsza. W cenie są moskitiera i folia. Minusy - problem z budką w gondoli jak w Roanie, w spacerówce już jest stopniowa regulacja w budce.

Jedo ma największą i wygodną gondolę. Jest lekki, zwrotny i miękki (regulowane amortyzatory). Budkę można płynnie regulować, jest cicha. Plusem jest spora ilość pozytywnych opinii w internecie. Minus to wypinanie. O ile samo kliknięcie przyciskiem nie jest kłopotliwe, to konieczność użycia niewygodnych pasów do wyjęcia budki robi swoje.

8. elusl

elusl Fanka BB :)

ja za odpowiednim wózkiem rozglądam się równiez od około 6 miesięcy i ostatecznie wybraliśmy już z mężem Jedo Fyn - prezentuje się bardzo dobrze, nie jest za cieżki, jest solidnie wykonany, ma dużą gondolę, cena też jest ok - jeszcze miesiąc i zamawiamy, ale jedynie gondolę ze spacerówką, bez fotelika, bo te foteliki Jedo w porównaniu np. do Maxi Cosi są kiepskie :/ lepiej więc wydać troszkę więcej, a mieć głębszy i bardziej bezpieczny :-)

Poleć forum