reklama

Wózki ,łózeczka dla naszych pociech

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2008' rozpoczęty przez Andzia 21, 23 Maj 2008.

1. Andzia 21

Andzia 21 Październikowe mamy'08

Moze nam ten watek pomoże w trafnym wyborze rzeczy wsumie anjpotrzebniejszych dla naszych dzieciaczków :-)

i odrazu podaje sronke z wózkami i łóżeczkami bardzo fajne http://http://www.tutek.pl/

2. Kasia1978

Kasia1978 Fan(ka)

No dobrze. Sprawdziłam naocznie i rzeczywiście coneco V3 to nie jest szczyt moich marzeń, bo taka spacerówka mi nie odpowiada. Czy może macie jakieś informacje na temat wózka Baby design cosmo. Jest dwufunkcyjny i za nieduże pieniądze więc zastanawiam się czy gdzieś tkwi haczyk, czy rzeczywiście da się tym jeździć dłużej niż kilka miesięcy?

3. reklama
  4. czarna79

czarna79 Fanka BB :)

Super wątek
    Kasia ten cały cosmo widziałam na żywo. I kurde on jakiś dziwny jest:baffled: taki jakby Gondola niepasowała do stelaża:baffled: Moze to moje zdanie ale on jakiś taki bardzooooo niski i jkaby czegoś mu brakowało:baffled: Przepraszam za taką opinie:rofl2:

Ja juz pisałam o moich typach ale najjjjjjbardziejjjjjj podobaja mi sie Toledo i Atlantic. Kurde nie wiem co ale mją coś w sobie te wózia. Tylko ta waga:crazy:

5. ppatqa

ppatqa Październikowe mamy'08

my chyba Quinny Maxi Cosi, ale musze go zobaczyc na żywo

6. motylek6

motylek6 Październikowe mamy'08

My zastanawiamy sie nad tym quinny sx:-),ale tez chce zobaczyc na zywo jak wyglada,albo boldera.

7. sa_raa

sa_raa *GrUdNiÓwECzkA 2oo6*

Kasia wózek niski, średnio solidny
    szczerze nie za bardzo
    do tego spacerówka jest na takiej samej zasadzie jak w v3

co do tutków to modele wcześniejsze niż z 2007 były podobno straszne!!
    rozsypywały się po kilku miesiącach!

czarna i toledo i atlantic są ok
    tylko tak jak piszesz waga powala troszke:dry:

8. czarna79

Sa_raa no właśnie ta waga a ja mam 4 piętro:baffled::crazy:

9. sa_raa

nie masz możliwości do komórki wstawiać albo na klatce zostawić jakoś?

10. reklama
  11. sa_raa

12. czarna79

Sa_raa jedyna możliwosc to zostawić na 2pietrze. Ale to i tak bedzie ciężko z Laurą zakupami i smerfem w wózku. Ale jeszcze myśle i rozmyślam. Jak przyjdzie pora bede bardziej szczegółowo oglądać i przebierac.

Jak byłam teraz nad morzem królowały tak X-landery:)))) a ja jak jakas psychopatka kazdy wóz io mocno obserwowałam:)))))

Poleć forum