reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Wózki ,łózeczka dla naszych pociech

reklama

Kasia1978

Fan(ka)
Miasto
Toruń
Rozwiązania
0
No dobrze. Sprawdziłam naocznie i rzeczywiście coneco V3 to nie jest szczyt moich marzeń, bo taka spacerówka mi nie odpowiada. Czy może macie jakieś informacje na temat wózka Baby design cosmo. Jest dwufunkcyjny i za nieduże pieniądze więc zastanawiam się czy gdzieś tkwi haczyk, czy rzeczywiście da się tym jeździć dłużej niż kilka miesięcy?

czarna79

Fanka BB :)
Miasto
Piła
Rozwiązania
0
Super wątek
Kasia ten cały cosmo widziałam na żywo. I kurde on jakiś dziwny jest:baffled: taki jakby Gondola niepasowała do stelaża:baffled: Moze to moje zdanie ale on jakiś taki bardzooooo niski i jkaby czegoś mu brakowało:baffled: Przepraszam za taką opinie:rofl2:

Ja juz pisałam o moich typach ale najjjjjjbardziejjjjjj podobaja mi sie Toledo i Atlantic. Kurde nie wiem co ale mją coś w sobie te wózia. Tylko ta waga:crazy:

ppatqa

Październikowe mamy'08
Rozwiązania
0
my chyba Quinny Maxi Cosi, ale musze go zobaczyc na żywo

motylek6

Październikowe mamy'08
Miasto
Harrogate
Rozwiązania
0
My zastanawiamy sie nad tym quinny sx:-),ale tez chce zobaczyc na zywo jak wyglada,albo boldera.

sa_raa

*GrUdNiÓwECzkA 2oo6*
Miasto
Bełchatów
Rozwiązania
0
Kasia wózek niski, średnio solidny
szczerze nie za bardzo
do tego spacerówka jest na takiej samej zasadzie jak w v3

co do tutków to modele wcześniejsze niż z 2007 były podobno straszne!!
rozsypywały się po kilku miesiącach!

czarna i toledo i atlantic są ok
tylko tak jak piszesz waga powala troszke:dry:

sa_raa

*GrUdNiÓwECzkA 2oo6*
Miasto
Bełchatów
Rozwiązania
0
nie masz możliwości do komórki wstawiać albo na klatce zostawić jakoś?

reklama

czarna79

Fanka BB :)
Miasto
Piła
Rozwiązania
0
Sa_raa jedyna możliwosc to zostawić na 2pietrze. Ale to i tak bedzie ciężko z Laurą zakupami i smerfem w wózku. Ale jeszcze myśle i rozmyślam. Jak przyjdzie pora bede bardziej szczegółowo oglądać i przebierac.

Jak byłam teraz nad morzem królowały tak X-landery:)))) a ja jak jakas psychopatka kazdy wóz io mocno obserwowałam:)))))

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Agunia1401 Marcóweczki 2020 2
Ennis92 Lipcowe mamy 2019 296
Ewela2805 Październikowe mamy 2018 7
HappyElephant Grudniowe mamy 2018 3

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry