reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki ,łózeczka dla naszych pociech

reklama
Czarna wózek jest ekstra!! ale cena też:no:
Malena jak dla mnie ten drugi jest najlepszy, a dziecko w foteliku i tak tylko do jakichś5-6 mcy bo potem i tak dasz do spacerówki, ;-)
 
Czarna wózek jest ekstra!! ale cena też:no:
Malena jak dla mnie ten drugi jest najlepszy, a dziecko w foteliku i tak tylko do jakichś5-6 mcy bo potem i tak dasz do spacerówki, ;-)

No właśnie mi się fotelik nie podoba.
Wolałabym, żeby było coś w stylu gondolki, lub wsadu jak w wózkach wielofunkcyjnych.

a ja przegladałam juz sanki i wiecie co zdziwiłam się ze są dla bliżniaków

To w sumie nie jest głupie :sorry2:
 
Malenia patrzac na funkcjonalność i cene obstawiam ten Graco QUATTRO TOUR DUO CITYbo tu mozesz z tyłu włożyc włąsnie ta gondolke dla niemowlaczka:)) choc KOLCRAFT jest tez super ale nie dla noworotka:no::no::no: Moja sis go chciała dla blizniaków ale własnie z tego powodu odpadł:dry:
jeszcze ten jest fajny TANDEM DELUXE K74 wózek dla dwojga z GONDOLKĄ (797144904) - Aukcje internetowe Allegro
Małaulka cena straszna ale mozna wyhaczyc używany:)))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny poszukuje wózka typu parasolka. Chciałabym żeby był lekki i w miare tani, ale z budką. Moze któraś ma taki z którego jest zadowolona. Co polecacie?
 
Do góry