reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki ,łózeczka dla naszych pociech

Kasia super spostrzezenia:tak:. Ja tak w lipcu a moze i wczesniej wybiore sie na takie badania rynku. Ale widze ze tez Ci sie podobają te wózeczki co mi:-p tylko ja szukam lekkiego wiec chyba Omega pozostaje. Ale jeszcze sie niezdecydowałam:-p:laugh2:
 
reklama
Hej dziewczyny jak możecie wklejcie zdjatka tych wózków OMEGA TOLEDO ATLANTIC
A co z łóżeczkami ja nadal poszukuje czegoś fajnego i nie drogiego jakiegos zestawu pościeli z baldachimem koniecznie
 
Czarna, a w jaki sposób Ty chcesz kupić ten wózek przez allegro, czy jest może dostępny w sklepie poza Częstochową? Zgadzam się, że bardzo ładny i z opisu brzmi zachęcająco.
Pościel z baldachimem, to na allegro jest duży wybór razem z poduszeczką i kołderką. W zeszłym roku kupowałam dla siostrzeńca na chrzciny, to w czwórkę nie mogliśmy się zdecydować na konkretny wzór, tyle jest.
# 6-cz POŚCIEL 90x120 Z BALDACHIMEM - MAMO-TATO (372294414) - Aukcje internetowe Allegro
Ja chyba z tej firmy kupowałam. Siotra jest zadowolona.
 
Czarna dzięki! Atlantic i Toledo podobaja mi sie bo ten Omega nie przypadł mi do gustu.Musze pomyslec choc powiem szczerze juz bylam przekonana do tego za 400zl co kiedys link wkleilam.Był z fotelikiem i za bardzo niska cene!wkleje pozniej link.
 
Kasia raczej zamówie na allegro i jak bedzie mozliwosc to używany:-p Na żywca obadam i potem bede zamawiac aby kotka w worku nie kupic:-p

Minisia jak chcesz nówke tych wózków to z 800 stówek musisz liczyć:baffled: ale np za używany Atlantic mozesz dac z 500 zł;-) U mnie waga ważna wiec duże prawdopodobieństwo ze jednak Omega bo 11 kg całość:-p. Tylko musze go wymacac jeszcze:laugh2:
 
Dziewczyny przepraszam ze sie "wciskam" . Jestem mamusia lutowa 2008 i mam na sprzedaz swietny wozek w idealnym stanie. Wraz z męzem jestesmy z niego bardzo zadowoleni, jednak zdecydowalismy sie go sprzedac...na lato chcielibysmy kupic spacerówke. Nie chcialabym robic autoreklamy....sama pamietam ile artykulow przejrzalam zanim kupilismy wozeczek. Moze przyda sie ten post.
EMMALJUNGA stan idealny ROLLS WŚRÓD WÓZKÓW (374180839) - Aukcje internetowe Allegro

ps. gwarantuje idealny stan wozka, sama sie nacielam z zakupem przez allegro uzywanej Inglesiny i nie wyobrazam sobie podobnego zachowania. Pozdrawiam
 
reklama
Czarna dzieki masz racje musze poszukac uzywanegoywanego wózka!!????nie wiem czy ja nie widze czy co????:rofl2:
Kaska 1978 śliczna ta pościelka i rzeczywiście sporo kolorów zobaczymy jeszcze bo nieraz sa z materacem w komplecie a ja musze miec wsio od podstaw bo wszystko po starszych wydalam!!
 
Do góry