reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki ,łózeczka dla naszych pociech

Dziewczyny - mam dylemat... mam okazję sprzedać nasz wózek i za pieniądze z wózka + dołożyć własnych moglibyśmy kupić wózek lepszy, tylko nie bardzo wiemy, czy jest to wszystko warte zachodu.
Ten ewentualnie nowy wózek (chodzi o spacerówkę) miałby parę cech jakich nie ma nasz:
1. pompowane koła,
2. spacerówka zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy
3. podnoszony podnóżek

Tylko czy te 3 elementy są bardzo istotne???? co sądzicie??
 
reklama
Dziewczyny - mam dylemat... mam okazję sprzedać nasz wózek i za pieniądze z wózka + dołożyć własnych moglibyśmy kupić wózek lepszy, tylko nie bardzo wiemy, czy jest to wszystko warte zachodu.
Ten ewentualnie nowy wózek (chodzi o spacerówkę) miałby parę cech jakich nie ma nasz:
1. pompowane koła,
2. spacerówka zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy
3. podnoszony podnóżek

Tylko czy te 3 elementy są bardzo istotne???? co sądzicie??
Wg mnie to bardzo istotne elementy, którymi warto się kierować..:tak:
Ja brałam jeszcze po uwagę dobrą amortyzację.. ,ale to można wyczuć tylko w sklepie..Mając kilka wózków w dłoni.. ;-)
 
Dziewczyny - mam dylemat... mam okazję sprzedać nasz wózek i za pieniądze z wózka + dołożyć własnych moglibyśmy kupić wózek lepszy, tylko nie bardzo wiemy, czy jest to wszystko warte zachodu.
Ten ewentualnie nowy wózek (chodzi o spacerówkę) miałby parę cech jakich nie ma nasz:
1. pompowane koła,
2. spacerówka zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy
3. podnoszony podnóżek

Tylko czy te 3 elementy są bardzo istotne???? co sądzicie??

akurat mój wózek ma te cechy, bo dla mnie były ważne, tylko koła gumowe nie pompowane, ale dzięki temu lżejszy (i super sie sprawdza w każdym terenie)

ja dodałabym jeszcze lekki stelaż, dobra amotyzacja przednich i tylnych kół, skrętne przednie koła i duża siatka na zakupy jako ważne :-)
 
Duży kosz na zakupy.... To jest właśnie to czego mi dość brakuje w moim wózku. Nawet nie sądziłam, że będzie tak potrzebny. Ale nie narzekam, wózek jest porządny. Potrzebuję jeszcze tylko osłonki na nóżki do niego.
A co do kół, to sama nie wiem: mam piankowe i nie trzeba pompować, ale za to się ścierają..
 
A jaki masz wózek Evelajna?? ja w tym teraźniejszym mam spory kosz na zkaupy, w tym ewentualnie drugim jest troszkę mniejszy...
 
Osy, gzy, komary i meszki :(
Niestety tego lata naszyjkumy się,że bedzie ich masa bo zima nie jest sroga...
Już myslę o moskitierze do łóżeczka bo do wózia była już standardowo:tak:Moskitiera nie wiele da jeśli chodzi o meszki...to zawsze się przeciśnie... Mój dom jest akurat niedaleko rozlewiska...wylęgarni tego wszystkiego...:szok: Ale nie dajmy się zwariować:-D
 
reklama
Do góry