reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

niusiaagusia

mamuśiowata...
Dołączył(a)
10 Marzec 2010
Postów
178
Miasto
woj.podlaskie
Myśle że są osoby takie jak ja które już powoli zaczynają kupować różne rzeczy dla fasolek...czasem warto sie porozglądać i poszukać gdzie taniej,gdzie wygodniej,ładniej...są rózne przeceny:tak:

Dlatego chciałabym,byśmy mogły na tym wątku zamieszczać linki ciekawych sklepów internetowych z rzeczami dla dzieci i mamuśiowatych..

Komentarze jedynie takie krótkie,bez rozpisywania się...

To ja zaczne...:szok:
www.nuk.pl
www.Bebeconfort.pl
www.DzieciecaKraina.com
www.canpolbabies.com
www.stokkids.pl
www.medpatent.com.pl
www.motherhood.pl
www.be.com.pl
www.epofem.pl
www.baggi.com.pl
www.careandsafety.pl
www.naturaltouch.pl
www.amy.com.pl
www.chicco.pl
www.4baby.net.pl
www.hipp.pl
www.babydesign.eu
www.nutricia.com.pl
www.gerber.pl
www.gracobaby.pl
www.martello.pl
www.boboszyk.pl
www.mitex.pl
www.alebielizna.pl
www.mambaby.pl
www.stopbpa.pl
www.philips.com/AVENT
www.bamarnicol.pl
www.prima-baby.com
www.marko-zabawki.pl
www.patryczek.pl
www.bobo.pl
www.polak.com.pl
www.petit.pl
www.tanimarket.pl
www.maluchy.com.pl
www.mikrus.com.pl
www.arti.pl
www.babystyle.pl
www.bobomarket.pl

Może macie jakieś linki z ubraniami dla ciężarnych?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Marma jato bym chyba kogoś walnęła tym przy bólu porodowym, tyle tam kabelków,,,ale jak ktoś jest spokojny i wyleży to może...czytałam o tym w miesęczniku dzisiaj :)
 
Poszukując poduszki wałka, która w poprzedniej ciąży okazała się nie do zastąpienia, natknęłam się na to. I jakoś tak odrazu mi się te bóle przypomniały brrrrrrrrrr. Nie wiem co o tym myśleć. ostatnio musiałam leżeć bo młody był monitorowanyi to naplecach a bóli krzyżowych ( na szczęście) nie miałam....
 
To ja sobie pozwolę założyć nowy temacik. Zmotywowało mnie moje znalezisko na allegro i jestem strasznie ciekawa waszego zdania.

A więc co wy na to?

Elle TENS uśmierzanie bólu porodowego naturalnie (1194164895) - Aukcje internetowe Allegro

Juz sie spotkalam z tym jakis czas temu jak przegladalam produkty dla maluszkow i dla mam ale jakos nie przekonuje mnie to szczerze mowiac. Tak sobie pomyslalam ze moze to i sprawdza sie w poczatkowej fazie porodu jak skurcze nie sa takie czeste, bo jakos ciezko wyobrazic mi sobie ze leze mam czeste skurcze ktore wtedy i dluzej trwaja i mam caly czas naciskac guzik:):)
 
reklama
Do góry