reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

reklama
łóżeczko bardzo ładne, proste ale naprawdę ładne! Uprzedzam tylko co do baldachimów. Rozmawiałam z ekspedientką w sklepie, która radziła, że baldachimy ładnie wyglądają, ale nie przepuszczają powietrza, ani światła i osadza sie na nich kurz :p na szczęście ja kupiłam moskitierę! to ponoć najlepsze wyjście! A co do wózków to tak mi się znalazło po prostu i pomyślałam o tobie Margolis i Adze ;) ;)
 
mycha12 pisze:
A ja chyba juz wiem jaki wózek bym chciała. Podoba mi się Roan Kortina i można dokupić do tego fotelik, śpiworek albo parasolkę! pozostaje tylko kolor do wyboru!

http://www.allegro.pl/item102475456_2o2_wozek_trzyfunkcyjny_kortina_wozki_roan.html

fotelik

http://www.allegro.pl/item101248246_2o2_fotelik_samochodowy_roan_foteliki_0_13_kg.html

mycha a patrzyłaś na Roana Maritę? różni się tym od Kortiny, że gondolka ma regulowane oparcie wewnątrz i jak dzidzia się buntuje i nie chce juz leżeć to można ją podnieść do pozycji półleżącej albo nawet siedzącej
no i nie wiem jak jest z pasami bezpieczeństwa do spacerówki w Kortinie - Marita na pewno ma 5-punktowe

my po długich oględzinach zdecydowaliśmy się właśnie na Roana Maritę

aha, rzecz warta uwagi - w Roanach głośno składa się budka i nie ma z tyłu wywietrznika
niestety, budka raczej nie wyrobi się z czasem na cichszą, gdyż ma taki system składania
na pocieszenie dodam, że sporo droższych wózków ma równie głośne budki np Inglesina, Mutsy...
jedyny wózek, który ma super cicho składaną budkę to Deltim w wersji Fokus lub Premier
 
Lyena dzięki! przyznam że z tej strony nie przypatrywałam się wózkom. Tylko w Maricie nie podobają mi się te okrągłe kształty i wózka i torby! nie wiem musze je zobaczyć na zywo! wtedy porównam!! ;) ;)
 
ja Wam powiem, że od dwóch lat używam deltima focusa i nie oddałabym go . Frania też będziemy w nim wozić.. sprawdził się i jako spacerówka i jako głęboki.. teraz tylko go doczyścimy , naoliwimy i heja :)
 
mycha12 pisze:
Lyena dzięki! przyznam że z tej strony nie przypatrywałam się wózkom. Tylko w Maricie nie podobają mi się te okrągłe kształty i wózka i torby! nie wiem musze je zobaczyć na zywo! wtedy porównam!! ;) ;)

hmm, duzych różnic między oba wózkami chyba nie ma... ale najlepiej obejrzyj w sklepie :) my po "obmacaniu" wózka w kilku sklepach mieliśmy zamiar kupić Roana Maritę na allegro, żeby było taniej, ale okazało się, że w sklepach jest zupełnie inny wybór kolorystyczny - znacznie bogatszy i ładniejszy :) a na allegro trochę smutne te kolorki jednak...
suma sumarum "przepłacimy" 90 zł, ale będziemy mieć wózek z fotelikiem w takich kolorkach jakie nam się podobają :)
 
agamamaani pisze:
ja Wam powiem, że od dwóch lat używam deltima focusa i nie oddałabym go . Frania też będziemy w nim wozić.. sprawdził się i jako spacerówka i jako głęboki.. teraz tylko go doczyścimy , naoliwimy i heja :)

przyznam, że i Deltim Fokus był w kręgu moich wózkowych zainteresowań, ale koniec końców zdecydowałam się na Maritę. Jest wyższa (a ja wysoka babka jestem), ma szerszą i dłuższą gondolkę (podejrzewam mojego nienarodzonego jeszcze Piotrusia o duże gabaryty, bo ma je mieć po kim), gondolka się kołysze a na dodatek ma regulowane oparcie. Tego Fokus nie ma. Choć ma cudnie cicho składającą się budkę :) Cóż... coś za coś...
Jeślibym miała kupić Deltima to pewnie byłby to Premier, bo on rozmiarami prawie identyczny jak Marita i ma te wszystkie bajery, których nie ma Fokus. No i ta budka marzenie... Niestety, waga :( 17 kg wersja głęboka, 16 spacerówka.. to więcej niż Marita i sporo więcej niz Fokus...
 
Mycha, ja już jestem zdecydowana na roana kortinę. Koleżanka ostatnio go kupiła i miałam okazję sie przejechać - prowadzi się świetnie, a to naprawde ważne. Wiem, bo poprzednio miałam ciężki wózek i wspominam go jak jakiś horror - byłam po cesarce i ledwie podnosiłam jak chciałam wjechać na krawężnik
 
reklama
Do góry